Γενικά Χάθηκε ο Γιούτζι

Κριμα βρε Ιωαννα...☹

Κολλησες αφησακια; Αν οχι κανε το και γραψε οτι δινεις και αμοιβη.
 
Κανε υπομονη, μην απελπιζεσαι, μπορει να βρεθει απο καποιον, βαλτο κ στην εφημεριδα.Ψαξε παντου κ στα πιο απιθανα μερη που μπορεις, μπορει να το βρει καποιος κ να βαλει αγγελια!
 
πριν λιγη ωρα μου στειλε μηνυμα κ η ιωαννα κ μου πε να σας το μεταβιβασω
οτι κ η μητερα της βγηκε σημερα να ψαξει, αλλα ακομα τπτ 😕
 
Ιωαννα λυπαμαι πολυ.☹ Οπως ειπαν και τα παιδια μην απελπιζεσαι.Ψαξε σε κανενα κοντινο παρκο. Και εμενα μια φορα μου εφυγε ενα ρικνεκ και το εβλεπα που τριγυρνουσε στην γειτονια σε κατι δεντρα του φωναζα αλλα αυτος δεν ερχοταν. Ειναι δυσκολο με τα ρικνεκ. Παντως ειναι νωρις ακομα κατσε ψαξε κατι μπορει να γινει.:)Και παλι λυπαμαι.
 
Tα ιδια.
Καθε μερα βγαινουν οι δικοι μου και ψαχνουν ξανα και ξανα. Οποιον και να βρουνε τον ρωτανε. Μα ειναι δυνατον κανενας να μην τον εχει δει; Τουλαχιστον η μιση Δαφνη γνωριζει για το Γιουτζι.
Και αυτο που πιστευω ειναι πως τον εχουν ηδη πιασει.
 
Tα ιδια.
Καθε μερα βγαινουν οι δικοι μου και ψαχνουν ξανα και ξανα. Οποιον και να βρουνε τον ρωτανε. Μα ειναι δυνατον κανενας να μην τον εχει δει; Τουλαχιστον η μιση Δαφνη γνωριζει για το Γιουτζι.
Και αυτο που πιστευω ειναι πως τον εχουν ηδη πιασει.

Iωαννα εφοσον πιστευεις κατι τετοιο ακου τι θα κανα εγω στην θεση σου. Θα κολλαγα αφησακια με φωτο του πουλιου και θα γραφα δινεται πολυ μεγαλη αμοιβη οποιος τον βρει.Λογικα αν τον εχει πιασει καποιος βλεποντας την αγγελια θα σου τηλεφωνησει. Εσυ λοιπον μπορεις να του ζητησεις να τον δεις πρωτα τον Yugi οτι ειναι αυτος και να του δωσεις μια αμοιβη οχι και τοσο μεγαλη.Αν σου πει και τιποτα καλεσε την αστυνομια εφοσον ξερεις τι γραφει το δαχτυλιδι του.

Ισως ακουστει λιγο ατιμο αλλα εγω αυτο θα κανα.🙄
 
Κανε το λοιπον. 😉

Eπισης θα σου λεγα να κανεις μια βολτα σε σημεια που συχναζουν ρικνεκ. Στο παρκο της Βουλας στο νοσοκομειο της Βουλας και γενικα οπου εχεις δει κοντα στο σπιτι σου ρικνεκ.Ισως τα χει ακολουθησει.
 
Ειναι μακρια για να εχει παει εκει.
Εχουμε ψαξει σε ενα παρκακι εδω κοντα αλλα δεν τον βρηκαμε!
 
ιωαννα και εγω αυτο πιστευω πως εγινε.. Καποιος τον μαζεψε, αυτο με τις αφισες το κανα και γω αλλα τιποτα
 
μου εστειλε μηνυμα η ιωαννα οτι ΒΡΕΘΗΚΕ ο γιουτζι :D
αλλα
, δεν τον δινουν (!)

το μονο που ξερω οτι τον βρηκε η μαμα της.

η ιωαννα ειναι προφανως στην δουλεια.
ελπιζω να μαθουμε λεπτομερειες οταν μπει.

χθες που μιλουσαμε μου ειπε οτι δεν θυμαται τον αριθμο δαχτυλιδιου, ουτε τον εχει κρατημενο...
 
Δεν θέλουν; Γιατί;
Έπρεπε να είχε κρατήσει τον αριθμό του δαχτυλιδιού.
Πάντως αν είναι σίγουρη οτι αυτός είναι ο Γιούτζι πρέπει να πάει και να ΑΠΑΙΤΗΣΕΙ να τον πάρει με οποιονδήποτε τρόπο! Άνθρωποι που δεν δίνουν πίσω έναν παπαγάλο, ενώ ξέρουν οτι δεν είναι δικός τους μάλλον δεν είναι κατάλληλοι.
 
.
Πάντως αν είναι σίγουρη οτι αυτός είναι ο Γιούτζι πρέπει να πάει και να ΑΠΑΙΤΗΣΕΙ να τον πάρει με οποιονδήποτε τρόπο!

εννοειται μαρια μου.
ελπιζω να βοηθησουμε ολοι σ αυτο.
μια οικογενεια ειμαστε εδω μεσα.:)

ειναι απαραδεκτο να χανει καποιος ενα πουλι κ να μην του το επιστρεφουν!😱
 
A! Mπράβο, αφού το εντόπισε, δικό της είναι, θα το ξαναπάρει! Εύα ευχαριστούμε για την ευχάριστη είδηση της ανεύρεσης! Τώρα περιμένουμε την επιστροφή, τη συνάντηση, τις χαρές κλπ!
 
ενα νεοτερο:μου ξαναστειλε μηνυμα η Ιωαννα
ειναι Αθήνα Κ ο Γρηγορης [inca]
μου πε οτι θα πανε μαζι απο κει κ αν χρειαστει θα καλεσουν αστυνομια.
να πανε ολα κατ ευχην!:D)
 
Ευχομαι αισιο τελος συντομα!
Ιωαννα σου στελνουμε θετικη ενεργεια κ αναμενουμε νεοτερα! 🙂
 
Back
Top