Φροντίδα δυο βιντεακια ακομη!

Φοίβος

PB Supporter
Εγγραφή
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
16.352
Πόλη
Βικτώρια
εδω στο πρωτο εχει χαδια... :8:

[x]

και στο δευτερο κανει μπανιο και το απολαμβανει τρελα. Με το που με ειδε με το ψεκαστηρι σηκωσε και ανοιξε τα φτερα του και ετρεξε προς το νερο. Δυστυχως δεν ειχα ανοιξει ακομη την καμερα...

[x]
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
Τελικά κατάφερα να το δω! Ο Φοίβος είναι πολύ χαδιάρικο πουλάκι! :DΜου αρέσει αυτο τα χαρακτηριστικό γύρσιμο του κεφαλιού για να το χαιδέψεις γύρω από τα μαγουλάκια του... Το ιδιο ακριβώς κάνει και το δικό μου... Είναι πολύ γλυκά! Να σου ζήσει και πάλι! Είστε και οι δύο πολύ τυχεροί που έχετε ο ένας τον άλλον!
 
Ευχαριστω πολυ παιδια για τα καλα σας λογια...

Γωγω δεν εχω δοκιμασει σε μεγαλο μπωλ γιατι σε μικρο δε χωραει:D... Οταν θελει μπανιο και το απαιτει προσπαθει να μπει στο μπολ του νερου που δεν χωραει ουτε ο μισος... και κανει το κλουβι, την τροφη, τα παιχνιδια του και ολον τον τοπο χαλια... Δεν εχω δοκιμασει σε μεγαλο... λογικα κανει αλλα μου δωσες ιδεα... Οταν το δοκιμασω θα σας πω... 😉
 
ο φοιβος ειναι πολυ ομορφος παπαγαλος να τον χαιρεσε και μπραβο που τον διατειρεις σε τοσο καλη φυσικη κατασταση.
 
αχ! Κουκλακι ειναι το ατιμο. Να το χαιρεσαι!
 
εγώ, πάντως, γεμίζω το νιπτήρα του μπάνιου και βουτάει μόνος του...όλα τρελαίνονται για μπάνιο...
αριστούργημα πάντως, μπράβο...
 
πολυ ωραιος! Να το χαιρεσαι...
 
Πολυ ομορφος μπραβο σου. Μου θυμησες εναν παπαγαλο ζακο που ειχα την Νικη, μεγαλη αγαπη, την ειχα ελευθερη στο σπιτι την επαιρνα βολτα εξω ελεγε δεν θυμαμαι ποσες λεξεις παντα στο ωμο μου συνεχεια φιλακια τι να σου πω μεγαλη αγαπη. Την εχασα ομως απο μια νοσηλεια μου για αρκετο καιρο στο νοσοκομειο,τελικα ειναι υπερευαισθητα αυτα τα πουλια.
Σου ευχομαι παντως να εισται και οι δυο παντα καλα στην υγεια σας.
φιλικους χαιρετισμους μανωλης
 
Ο Φοίβος είναι υπέροχος ειδικά στο βίντεο με τα χάδια. Να τον χαίρεσαι να απολαμβάνεις την κάθε στιγμή μαζί του.Φοβερή φατσούλα.
 
Τι καλό πουλάκι! Να τον χαίρεσαι! Πόσο αρέσει στους παπαγάλους το χάιδεμα στο κεφάλι... Πολύ καλό για σένα που σε αφήνει να το κάνεις. Σημαίνει πως είσαι πραγματικός σύντροφος!
 
πωπω τελειος ειναι ο φοιβος! Πολυ χαδιαρης κ παρα πολυ εξημερωμενος! Θυμαμαι που ελεγες σε παλιοτερο μηνυμα σου πως ηταν στα ορια του θανατου οταν τον πηρες κ κοιτα τωρα μεταμορφωση! Αυτα ειναι.ζωη να εχει!:D
 
Back
Top