Αγορά ψαχνω για ζευγαρι πουλιων

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης manostaz
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
σημερα είχα την τιμή να πάω απο τον κ. Νίκο(Paianas)
και να παράλαβω τα πουλάκια..
απλά θέλω να πω είναι οτι είναι πραγματικός κύριος, άνθρωπος, φιλόζωος, εκπληκτικός και νοικοκύρης
κυριε Νίκο σας ευχαριστώ θερμά..

πως αναιβαζουμε φώτο ρε παιδια;
 
πως αναιβαζουμε φώτο ρε παιδια;
Αν ακολουθήσεις τις οδηγίες στο petbirds.gr/community/threads/Πως-να-επισυνάψω-ένα-αρχείο-στο-μήνυμά-μου.9996/, θα σου φανεί εύκολο.
σημερα είχα την τιμή να πάω απο τον κ. Νίκο(Paianas)
και να παράλαβω τα πουλάκια..
απλά θέλω να πω είναι οτι είναι πραγματικός κύριος, άνθρωπος, φιλόζωος, εκπληκτικός και νοικοκύρης
κυριε Νίκο σας ευχαριστώ θερμά..
Ένας άνθρωπος με τόσα χρόνια συμμετοχή σε ένα τέτοιο χώρο τι θα μπορούσε να είναι;
Πολύ δε περισσότερο ο Νίκος που έχει πιστοποιήσει τις γνώσεις, την αγάπη και την άψογη συμπεριφορά εδώ και πάρα πολλά χρόνια.
 
rsz_1rsz_11.webp

Αν ακολουθήσεις τις οδηγίες στο petbirds.gr/community/threads/Πως-να-επισυνάψω-ένα-αρχείο-στο-μήνυμά-μου.9996/, θα σου φανεί εύκολο.

Ένας άνθρωπος με τόσα χρόνια συμμετοχή σε ένα τέτοιο χώρο τι θα μπορούσε να είναι;
Πολύ δε περισσότερο ο Νίκος που έχει πιστοποιήσει τις γνώσεις, την αγάπη και την άψογη συμπεριφορά εδώ και πάρα πολλά χρόνια.



ευχαριστώ!

rsz_2.webp[/dls]
 
Να σου ζήσουν! Να τα χαίρεσαι! :D

Τώρα για τον Νίκο τι να πω... Ξέρουμε όλοι τι άνθρωπος είναι! Εγώ τον αγαπώ κι ας μην τον ξέρω προσωπικά!
 
Ένας άνθρωπος με τόσα χρόνια συμμετοχή σε ένα τέτοιο χώρο τι θα μπορούσε να είναι;
Πολύ δε περισσότερο ο Νίκος που έχει πιστοποιήσει τις γνώσεις, την αγάπη και την άψογη συμπεριφορά εδώ και πάρα πολλά χρόνια.

Τώρα για τον Νίκο τι να πω... Ξέρουμε όλοι τι άνθρωπος είναι! Εγώ τον αγαπώ κι ας μην τον ξέρω προσωπικά!
Ευχαριστώ και το Μάνο για τα καλά του λόγια (πότε πρόλαβες μωρέ και έβγαλες τόσα συμπεράσματα;)και φυσικά εσάς, αλλά υπάρχουν πολλοί καλύτεροι άνθρωποι από μένα, με ''προσφορά" στο χώρο ασυγκρίτως μεγαλύτερη! .. Μην υπερβάλλετε!
Μάνο, εύχομαι και ο μικρός (αν είναι αρσενικό) να βγει φοβερός τραγουδιστής και να ξεσηκώνει τη γειτονιά !
Α και υπάρχει διαθέσιμο σπιτικό κρασάκι και τσίπουρο του Μάνου, έτοιμο να το πιούμε!
 
Back
Top