Γενικά H Betty (Amazon) στον Καναδά

Eδώ με τη γλωσσού. Είναι κι αυτή λίγο παλιοκόριτσο ώρες ώρες (όπως ο αδερφός της) αλλά τα αγαπάω με τρέλα αυτά τα πουλιά. 😄

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Χριστέ μου τι φωνάρα που έχει αυτό το όμορφο κορίτσι!😍 Καλά εγώ ακόμα δεν έχω συνέλθει από το τραγούδι της στο phantom of the opera! Φτου φτου! 🧿🧿🧿
Χαρισματικά τα αδερφάκια B & B, Ανέστη.
 
....Χαρισματικά τα δρακουλάκια σου Ανέστη!!!
Καλά εγώ ακόμα δεν έχω συνέλθει από το τραγούδι της στο phantom of the opera!
@MARY58 🧿 Ευτυχώς που δεν χρειάστηκε να συνέλθεις επειδή "σ'έπιασε στο στόμα της"
μεταφορικά και όχι μόνο!!!🤣🤣🤣
 
Eντωμεταξύ είχε κάνει μπάνιο κι ακούμπησε το κεφάλι της στα ξύλινα βαμμένα παιχνίδια της (σε μπλε χρώμα) και το κίτρινο στο μέτωπο έχει γίνει ελαφρώς πράσινο. 😂

Μαθαίνουμε τώρα να έρχεται στο χέρι μου πετώντας με εντολή. Με επιβράβευση τα κάσιους. Τρελαίνεται μόλις ακούσει να βγαίνει το δοχείο με τα κάσιους απο το ντουλάπι.
 
Τωρα που ανακάλυψα πως ανεβαίνουν φωτογραφίες απευθείας απο το κινητο θα μας βλέπετε πιο συχνά. 😁

Τα φωτεινά χρώματά μας κατω απο τη λάμπα με τη uv.

29EF7EBF-C74E-4206-AE41-A1F6BF80F3B1.jpeg
B2B39E06-2A6C-4DBE-BB55-D75864C5D06D.jpeg

Ως συνήθως που την χάνεις που την βρίσκεις ειναι μεσα/πανω στο κλουβι της αλλης. Μεγαλη ζηλιάρα. 💕

Αααα, μάθαμε και δυο αγγλικά.😃 Οσο έλειπε η Γουιντερ στην κλινική, τη φώναξε καναδυο φορές “hello pretty bird”.
 
Φορέσαμε το harness της Γουίντερ (με τα χίλια ζόρια και με μια καλή δαγκωνιά) και μετά έδειχνε να μην την απασχολεί άλλο. Μάζεψε κι έφαγε τα αγαπημένα της μούρα απο τον κήπο. Τρελαίνεται για ράσμπερι και μπλούμπερι, είναι τα δύο πρώτα πράγματα που τρώει το πρωί απο το μπολ με τα λαχανικά και τα φρούτα της.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Φορέσαμε το harness της Γουίντερ (με τα χίλια ζόρια και με μια καλή δαγκωνιά) και μετά έδειχνε να μην την απασχολεί άλλο. Μάζεψε κι έφαγε τα αγαπημένα της μούρα απο τον κήπο. Τρελαίνεται για ράσμπερι και μπλούμπερι, είναι τα δύο πρώτα πράγματα που τρώει το πρωί απο το μπολ με τα λαχανικά και τα φρούτα της.
Πάρε με κι εμένα κατά κει. Ούτε θα φωνάζω, ούτε θα δαγκώνω.
 
Back
Top