Γενικά Barney (Yellow Crowned Amazon)

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Sissy
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Mα πάντα έτσι ήταν μην κοιτάς που κάτι του έκανες όλες τις άλλες φορές και έτυχε να σε ακουμπήσει με το ραμφάκι του τόσο δα λίγάκι και το έκανες ολόκληρο θέμα. 😄

Πάντως στο βίντεο δείχνει να "φουντώνει", δεν θα είχε νομίζω πολύ περιθώριο ακόμα μέχρι να σε ξανακουμπήσει με το ραμφάκι του.
 
*Mα πάντα έτσι ήταν μην κοιτάς που κάτι του έκανες όλες τις άλλες φορές και έτυχε να σε ακουμπήσει με το ραμφάκι του τόσο δα λίγάκι και το έκανες ολόκληρο θέμα. 😄

Πάντως στο βίντεο δείχνει να "φουντώνει", δεν θα είχε νομίζω πολύ περιθώριο ακόμα μέχρι να σε ξανακουμπήσει με το ραμφάκι του.
*Μα πάντα έτσι ήταν κι έτσι θα μείνει, μην κοιτάς που δεν ήθελα ν' απογοητεύσω τις κοπέλες που τυχαίνει ν' αντιμετωπίζουν ρομαντικά το θέμα του δρακουλάκη!
Απλά δεν θέλω να τους χαλάσω το συννεφάκι που κάθονται!
Χαίρομαι που καταλαβαινόμαστε τουλάχιστον οι δυο μας, κι εγώ αναγνωρίζω την μία και μοναδική τάση του (= χειρότερος από τον πατέρα και την μαμά του).
Βλέπεις πόση προσπάθεια κάνω να τον κρατάω συμπαθή στο πλήθος (ούτε πως με δάγκωσε στο στήθος προ μηνός ανέφερα).🤪😇
 
Με αφορμή το post της @MARY58 είδα αυτό το θέμα και ανέτρεξα στα υπόλοιπα, διαβάζοντας όλη την Οδύσσεια του Μπάρνυ. Τι έχει τραβήξει ο φτωχός... Ευτυχώς που υπάρχουν άνθρωποι σαν την @Sissy στον κόσμο μας!
 
@Sissy νεότερο βιντεάκι από τον Barney δεν έχει; 😁🧐
Περιμένω πρώτα να έρθουν τα γάντια κρεοπωλείου που παράγγειλα (αυτά τα σιδερένια, που δεν κόβεις τα χέρια σου με τα κοφτερά μαχαίρια).🤪🤣🤣🤣
Αλήθεια, θα σας δείξω τις αντιδράσεις 😁💕
 
Ιδού λοιπόν ένα βιντεάκι (τέλος Μαρτίου 2024), τραβηγμένο την πρώτη μέρα της τότε νέας φίλης του Sisil...
Τώρα πια η μικρή (6+ μηνών), έγινε η αδυναμία του.
Οταν δεν βρίσκεται στο οπτικό του πεδίο της φωνάζει...Κοπέλαααα!!
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
[automerge]1720046464[/automerge]
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Back
Top