Γενικά Nα προτιμήσω μωρό παπαγάλο Σενεγάλης;

Σαν κλουβί είναι πολύ ωραίο αλλά πρέπει να μάθεις την απόσταση ανάμεσα στα κάγκελα, ώστε αν πάρεις μικρό παπαγάλο να προσέξεις τα ατυχήματα.
Δεν κανει η ζευγαροστρα; Εμενα μου φενεται μικρη παντος!

Άντε ωραία. :)
περιμενο πως και πως να μεγαλοσουν :D

Αυτές οι τιμές βρίσκονται σε αυτό το site 24/7 και 365 μέρες το χρόνο. Δεν είναι καμιά ευκαιρία που χάνεται και προσωπικά κρατάω μικρό καλάθι για τη Χ. Ε.
Εγω δεν κραταω καν καλαθη για την X.E...
 
πηγα και ειδα τιμες για τα πραματα και βγικαν πολυ φθινα!
επισης αγορασα τα μπολακια (συδερενια ανοξιδοτα) και μια σκαλιτσα που με τρελλανε!
ειδα και τι ζευγαροστρα και ηταν μια χαρα! τελικα μεγαλη 60x50x80
 
Με το καλό Άγγελε! Καλύτερα να πάρεις ένα μικρό απ το ζευγάρι του φίλου σου! Θα ξέρεις ηλικία, πως μεγάλωσε, θα το πάρεις μόλις απογαλακτιστεί και θα φτιάξετε μια πολύ όμορφη σχέση! Χίλιες φορές καλύτερα από ΧΑ! Δεν το συζητώ! :D
 
Με το καλό Άγγελε! Καλύτερα να πάρεις ένα μικρό απ το ζευγάρι του φίλου σου! Θα ξέρεις ηλικία, πως μεγάλωσε, θα το πάρεις μόλις απογαλακτιστεί και θα φτιάξετε μια πολύ όμορφη σχέση! Χίλιες φορές καλύτερα από ΧΑ! Δεν το συζητώ! :D
Μια απορια η σκαλα εχει 6 εκατοστα αποσταση σε πλατος, ειναι μεγαλη;
 
Όλες οι έτοιμες σκαλίτσες που πουλάνε τα μαγαζιά, κατάλληλες είναι.
Απλά όταν αρχίζουν και ροκανίζουν τα σκαλοπατάκια, θέλει προσοχή γιατί γίνονται αιχμηρά, μην τραυματιστούν.
 
Βρικα παρροτλετ με 40 ευρο μπλε αλλα δεν εχει δακτυλιδη! στην περιοχη μου δεν εχει αλλος τι να κανω! 😱
 

Σχετικά θέματα

Back
Top