Γενικά Αυτή είναι η Winter

Προχθές μαζευτήκαμε με περισσότερους γνωστούς. Είμαστε πολλοί και πλέον όχι σκόρπιοι. 😛

View media item 22385
View media item 22384
Η Winter πήγε στην αγκαλιά του Isaac (το μικρό αγόρι) που τον ήξερε απο παλιά και πήρε χάδια για πολλή ώρα.

Και η καινούρια μου φίλη η Arwen (μολούκαν) που έχει αδυναμία στους άντρες.😍 Η Maureen την έφερε και δεν μπόρεσε ούτε το χάρνες να της φορέσει. Μου ζήτησε να το κάνω εγώ διαβεβαιώνοντάς με ότι θα με αφήσει κι ας μη με έχει ξαναδεί. Άνοιξα την πόρτα απο το κλουβί της κι έβαλα τα χέρια μου μέσα κι έγινε χαλί να την πατήσεις με τη μία. Στο πρώτο βίντεο με εμένα και στο δεύτερο με τον Κέβιν.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
πολύ μου αρέσει η Άργουεν !

Κι εγώ την αγάπησα. 😀 Αλλά πολλή ενέργεια βρε παιδί μου (κι άλλη τόση φωνή) που αν δεν είσαι όλη μέρα σπίτι να τρέχεις κυριολεκτικά απο πίσω τους δεν περνάει κανείς καλά.
 
Αχ βρε Ανέστη, τι όμορφες φωτογραφίες. Πόσο ευτυχισμένο είναι το κοριτσάκι σου και πόσο τυχερό που βιώνει τέτοιες μοναδικές στιγμές! Καλά, για τη Χιονάτη δεν το συζητώ καν. Μακάρι να έπαιρναν όλα τα πλάσματα του κόσμου την αγάπη και την προσοχή που αξίζουν.
 
Μπάνιο πάνω στο ψυγείο. 😄 Αφού έκανε το χορό της βροχής βούτηξε λίγο τα πόδια της. Συγνώμη για τη βοή του απορροφητήρα αλλά αυτό την ξεσήκωσε να κάνει μπάνιο.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Tα κορίτσια μου μοιράζονται το σνακ.

View attachment 66623
View attachment 66624
Κούκλες και δύο τους 🌹Φαίνεται ότι περνάνε υπέροχα και οι δύο 💞

Μπάνιο πάνω στο ψυγείο. 😄 Αφού έκανε το χορό της βροχής βούτηξε λίγο τα πόδια της. Συγνώμη για τη βοή του απορροφητήρα αλλά αυτό την ξεσήκωσε να κάνει μπάνιο.
Για άλλη μια φορά ΥΠΈΡΟΧΗ ❤️️️️
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Μπάνιο πάνω στο ψυγείο. 😄 Αφού έκανε το χορό της βροχής βούτηξε λίγο τα πόδια της. Συγνώμη για τη βοή του απορροφητήρα αλλά αυτό την ξεσήκωσε να κάνει μπάνιο.
Μην το πιείτε, λουστείτε που λεει κ παλιά διαφήμιση 😂
 
Η winter ριχνει καμια δαγκωματιά; ( λαμβανοντας υπ οψιν το ποστ σου στα αμαζονακια για τον πατέρα. )

Ισως ενα απο τα πιο αστεια βιντεο περι κοκατου στα ιντερνετς. 😂

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Back
Top