Αναπαραγωγή Δεύτερη προσπάθεια αναπαραγωγής κοκατίλ

@Stavros Καθολου ουτε καν που ασχολουμε.Η μαμα τα ταιζει αυγο γιατι γκρινιαζουν ολη την ωρα επισης τα ρουθουνακια ειναι σκονισμενα απο το πριονιδι
[automerge]1604003183[/automerge]
Τωρα οντως επειδη μου χαλασε λιγο η διαθεση μετα απο αυτο να ξερετε οτι ουτε τα ταιζω και γγενικά δε κανω τιποτα απολύτως απλως να ξερετε
 
Τελευταία επεξεργασία:
@Tony Forpus Απλως στο μυνημα που ελεγε οτι και καλα το ταιζω εγω ηταν γραμμένο ως εσυ το ταΐζεις οτι και καλα ηταν σιγουρο γι αυτο μου φανηκε περίεργο.
 
και τα ρουθούνια του είναι γεμάτα τροφή.

Σταύρο νομίζω πως είναι το φλας στη φωτογραφία που δίνει αυτή την αίσθηση. Φαίνεται πως η μαμά έχει μεγάλο ζήλο και μπράβο της.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Καλημερα παιδια και για τους Αθηναίους κυρίως καλη καραντινα 2.Εγω εχω χαλια νεα η παπαγαλομανα εμφάνισε αποδυναμωση και ειναι φουσκωμενη ολη μερα και γενικα χαλια(69 γραμμ σοκ).Κατι σα να ζει για τα μωρα της μονο επειδη τα ειχα χωρισει απο τον αρσενικο και κουραστηκε η καημενουλα μου.Το απογευμα εχει πτηνιατρο και θα σας ενημερωσω για την εξέλιξη της.20201105_092321_copy_1161x2064.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία:
.Το απογευμα εχει πτηνιατρο και θα σας ενημερωσω για την εξέλιξη της.
Εύχομαι τα καλύτερα, καλό θα ήταν να προμηθευτείς τροφή για νεοσσούς για να μπορέσεις να τους ταΐσεις εσύ αν χρειαστεί.
 
Ευχαριστώ για τα λογια σας παιδια εχω ηδη τροφη για νεοσσους και τα ταϊσα λιγο για να μη την κουρασω!19:00 εχω ραντεβου μολις ερθω θα σας γραψω.Ελπιζω να πανε ολα καλα
 
Back
Top