Αναπαραγωγή 2η προσπάθεια αναπαραγωγής κοκατίλ

@fortunatos Τ-Rex εχουν γινει😂

@Mirto Καθε μερα και απο λιγο! 😁

@Φοίβος Χθες ναι γιατι κουράστηκε η καημενουλα μου.Την αφηνω να τα ταιζει μια φορα την μερα να ικανοποιεί το ένστικτο της.🙂
 
Εδω μεγαλώνουμε! 😁Πλεον ειμαστε 36 ημερων και κατασπαραζουμε το μιλλετ μας και την κρεμουλα,αλλα δεν απεχουμε πολυ στο να φαμε και τον μπαμπα μας αν πεινασουμε😜

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Είναι κουκλάκια! Τι όμορφα μικρά λοφία! 🥰
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Που πήγε και κρύφτηκε το γκριζάκι;😂😊🥰
 
Το ενα το γκριζακι μου ναι σε μια κυρια που εχει πολλα πηγε και του πήρε ενα κλουβι πιο μεγαλο και απο το σπιτι μου και το περιμενει με ανυπομονησία!Το αλλο μου το ζηταει η κολλητη μου αλλα εξαρτάται αν την αφησουν! 😁
 
Ευχαριστώ πολυ! 😁


Να δω πως θα τα αποχωριστείς
Η αληθεια ειναι πως δε θελω και δεν εχουν και οι γονεις μου πρόβλημα στο να εχω οσα θελω,αλλα ξερω τα ορια μου και οταν θα φορτώσω και αλλο το πρόγραμμα μου που τωρα περναω αρκετα δυσκολα καθως κανω 4 ξενες γλώσσες φροντιστήριο για χημεια, φυσικη, εκθεση και μαθηματικα γιατι εχω καποιους σκοπους,γνωριζω οτι αν εχω πολλα μωρακια να μεγαλωσω θα χασω την μπαλα και δε θα τα ρχω και στην κατασταση που πρεπει.Γι αυτα το κανω και οχι επειδη δεν τα θελω. Δυστυχώς 😔.Μολις φτάσω 3 λυκειου και ξεμπερδεψβ απο όλες αυτες τις υποχρεώσεις θα κανω το σπιτι καταφύγιο ζωων😜
 
Back
Top