Γενικά Είμαι η Tamu

Υψηλή κομμωτική απο τους μετρ του είδους

full
 
Α,τι ωραίο παιγνίδι το αλογάκι, σε πάει βόλτα έχεις και θέα, τσιμπάς και κάτι στο μεταξύ. Το φαγανό μας πάει βόλτα στο σβέρκο μου στον οποίο κατά παράδοξο τρόπο βολεύεται απίστευτα
View media item 21322
 
νομίζω ότι από εκεί έχει καλύτερη θέα στα σημεία που υπάρχουν φαγώσιμα :D
Mπα το ατιμο παιρνει στο στομα της μια γενναιότατη μερίδα chia, αράζει επάνω κι ενω προχωράω αυτή "σπέρνει" το σαλόνι με φλύδια, οδηγώντας και τη Νορα στα πρόθυρα του εγκεφαλικού :D
Η χαρά που έχουνε πάντως να σκορπάνε φλύδια παντού είναι απερίγραπτη
 
Καλύτερα να σου βγει το μάτι παρά το όνομα! Πάνω στην ανάπτυξη είναι η κοπέλα, να μην φάει;
Την κοροϊδεύουμε μωρε την καημένη αλλά έχεις δίκιο. Πάντως καλά να είναι, τρώει ότι βρει το μπουλουκάκι μας.
Είναι λιγουρίτσα πάντως και αυτό φαίνεται :D
View media item 21321
 
Την κοροϊδεύουμε μωρε την καημένη αλλά έχεις δίκιο. Πάντως καλά να είναι, τρώει ότι βρει το μπουλουκάκι μας.
Είναι λιγουρίτσα πάντως και αυτό φαίνεται :D
View media item 21321
:D
Δίνει κι αυτή δικαιώματα! Τι τρώει πάλι;
 
:D
Δίνει κι αυτή δικαιώματα! Τι τρώει πάλι;
Την αγαπημένη της chia, την τρώει με την κουτάλα της σούπας. Η πλάκα είναι πως αφού φάει, πάει πίνει νεράκι και ξαναβουτάει το ράμφος στην chia, κι έτσι προκύπτει το ραμφάκι που βλέπεις. Δεν την ενοχλεί καθόλου πάντως, και που και που τσιμπάει και ο μικρός τα "υπόλοιπα" απ' το ράμφος της :D
 
Στα νέα μας η μικρή έχει ερωτευτεί ένα... Ποτήρι. Πίνει νερό απ' αυτό, και προχθές η Νόρα την πέτυχε να κάθεται πάνω του και να ρεμβάζει (άδειο φυσικά το ποτήρι) αμέριμνη. Εχει ξετρελλαθεί με το πλαστικό κορδονάκι της κουρτίνας στην κουζίνα το οποίο ανεβοκατεβαίνει σαν γνήσιος κομμάντο, τύφλα να εχουν οι survivors λέμε.
 
Back
Top