Γενικά Είμαι η Tamu

Αφού η κοπελούδα μας είναι και καλή στη μαγειρική, ανακάλυψε ότι όταν πετάει chia στη μπανιέρα αυτή μουλιάζει και γίνεται σα "ζελέ". Ετσι γεμίζει τη μπανιέρα της με αυτή και έρχεται και την τρώει (στη φωτό το... Προϊον είναι φαγωμένο). Μπάνιο κάνουμε στην... Ποτίστρα.

full
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Σιγά που δεν θα έβρισκε τρόπο το κορίτσι σου να κάνει το φαγητό της πιο νόστιμο! 😛
Βάσια μου δε φαντάζεσαι. Τρώει ΤΑ ΠΑΝΤΑ εκτος απ' αυτα που θα της... Δώσεις εσύ. Αν παρατήσεις οτιδήποτε ή σε δει να τρως εσύ κάτι τρέχει σα το ζητιανάκι. Δεν έχει σημασια αν τρως πίτσα, πιτογυρο, ψωμί, κουλούρι, παγωτό, αυτή θέλει να... Δοκιμάσει. Αν πας και της το δωσεις να το φαει... φεύγει 😛
 
Σήμερα έχουμε γεννέθλια, κλείνουμε τον ένα χρόνο ζωής. Ενα δεύτερο διαβολάκι που ήρθε να μας αλλάξει τις ζωές μαζί με τον Ερνεστάκο.
Χρόνια πολλά γλυκιά Ταμου!
 
Χρόνια πολλά στο κοριτσάκι σας.
Να έχετε όμορφες περιπέτειες για πολλά χρόνια μαζί κι εμείς να είμαστε εδώ να διαβάζουμε τα κατορθώματα τους και να γελάμε :)
 
Αλήθεια; Απίστευτο μου φαίνεται! Πώς περνάει τόσο αστραπιαία ο καιρός; Ένας χρόνος από την απόκτηση της!👍

Να την χαίρεστε κύριε Διονύση με τα νάζια και τις τσαχπινιές της! Να συνεχίσει τις αταξίες και τις εξερευνήσεις με τον αγαπητό Ερνέστο και να σας εξωτερικεύει τον παιχνιδιάρικο, δημιουργικό και παιδικό σας εαυτό! Χαρούμενη επέτειο να έχετε! Να ζήσετε μαζί πάρα πολλά χρόνια μαζί! 🙂
 
Αλήθεια; Απίστευτο μου φαίνεται! Πώς περνάει τόσο αστραπιαία ο καιρός; Ένας χρόνος από την απόκτηση της!👍

Να την χαίρεστε κύριε Διονύση με τα νάζια και τις τσαχπινιές της! Να συνεχίσει τις αταξίες και τις εξερευνήσεις με τον αγαπητό Ερνέστο και να σας εξωτερικεύει τον παιχνιδιάρικο, δημιουργικό και παιδικό σας εαυτό! Χαρούμενη επέτειο να έχετε! Να ζήσετε μαζί πάρα πολλά χρόνια μαζί! 🙂

Τέσσερις και κάτι μήνες απ' την απόκτηση, ένα χρόνο ζωής κλείνει. Ομως αυτοί οι τέσσερις μήνες μας φαίνονται σχεδόν μια ζωή. Την συνηθίσαμε και μας έμαθε τόσο γρήγορα που είναι σαν να ήταν πάντα μαζί μας. :)
 
Τέσσερις και κάτι μήνες απ' την απόκτηση, ένα χρόνο ζωής κλείνει.
Με συγχωρείτε, δεν το γνώριζα...Χρόνια της πολλά λοιπόν! Να είναι πάντα υγιής και ζωηρή! 🙂
 
Δεν υπάρχει τίποτα να συγχωρήσω φίλε μου Αμβρόσιε!
Να είστε καλά κύριε Διονύση! Σας ευχαριστώ πολύ για την κατανόηση!

Φιλιά και σε σένα απ' τα αφεντικά του σπιτιού
Πολύ πρωτότυπα για εμένα φιλιά! Μεγάλες μου συμπάθειες έχουν γίνει! Καλή τους όρεξη! 🙂
 
Back
Top