Φροντίδα Εκτροφή των μπαλκονάτων

Φιλοι μπαλκονατοι να τολμησω να ρωτησω κατι;
Η βεραντα πιανεται η πρεπει οπωσδηποτε μπαλκονι;
Γιατι εγω ειμαι βεραντατη:D
 
Ουαχααχααα πολυ ωραιο το βεραντατο ειναι κατηγορια απο μονο του
 
το σημα του ΠΣΕΜ για να μην μπερδεψετε τα μπαλκονια 😉
 

Συνημμένα

  • psem1.webp
    psem1.webp
    31,8 KB · Προβολές: 103
Ο φιλος Γιωργος απο το Κιλκις μου εδωσε τρομερη ιδεα! Μετα το μπαλκονατες και το βεραντατες μπορει να υπαρξει και το σαλονατες για εμας που τα εχουμε μεσα!
 
Και αυτο απο εμενα για τυχον ανεπυθημητους επισκεπτες.
Συγνωμη για τα λαθη,την εφτιαξα μονος μου και μου βγηκαν τα ματια.
 

Συνημμένα

  • Αντίγραφο από Beware.webp
    Αντίγραφο από Beware.webp
    23,3 KB · Προβολές: 104
το δικο μας σημα το ειδα. ωραιο! Παντως εγω αναμενω με ανυπομονησια το σημα απο τις φιλες μας "μπαλκονατες". Για να μην καθεστε να σχεδιζετε βαλτε ζωντανη φωτο 😉 οσο να ναι..λεει περισσοτερο :D
 
Δημητρη οσο πας και το "χειροτερευεις" και νομιζω δικαιως το μυαλο μας θα παει αλλου! 😉 Και δεν εχεις ακομα ξεκαθαρισει τη θεση σου σχετικα με το τι εννοεις! 😀
 
τι να εννοω; να βαλετε σαν σημα πχ μια φωτο απο ενα μπαλκονι σας γεματο φυτα και καπου εκει κρεμασμενη μια ζευγαρωστρα🙄... 😀
 
Ααα ενταξει τοτε βρε! Απλα γιατι κ εσεις δεν κανατε κατι αντιστοιχο αναρωτιεμαι... 😉
 
Το αφησαμε σε σας. Τα λουλουδια στα λουλουδια🙄:)

αντε με το καλο να ξεκινησετε, στα σοβαρα τωρα, και σεις αντιστοιχη ομαδα
 
Ευχαριστουμε Δημητρη! Οσες εκτρεφουν εξω μπορουν να το αρχισουν και να γινουν πολλες αλλα εκτος απο τη Νικη που τα εχει εξω εγω δεν εχω συνομιλησει με καποια που να τα εχει εξω! Ολες μεσα τα εχουμε! Εμεις θα κανουμε το "σαλονατες" μαλλον που ελεγα! :D
 
Πανο mon ami, εγω που τα εχω στις σκαλες... Να μην πω καλυτερα πως θ αλεγομαι😎
Μην... Ταράζεσαι, θα υπάρξει ο σύλλογος των..."κλιμακωτών" με σειρά
κατ' αύξοντα αριθμό σκαλιού και πρόεδρο τον επί του πλατύσκαλου. Μα εκεί
θα κολλήσει το εγχείρημα τώρα;😛
 
Λοιπον παιδια αντι να κοιταχτε να και να γιατι αλλιως θα και το παρδαλο καναρινι.
 
Back
Top