Γενικά Ζητείται σπίτι και οικονομική βοήθεια για ταλαιπωρημένη κονούρα

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης dadj
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Κατάσταση
Κλειστό.
ναι το βγαζω οταν δουλεθω το κλουβι αλλα αυτος παει και μπαινει μεσα του αρεσει εκει τωρα στο βαψιμο θα βγει για δυο 3 μερες να στεγνωση
 
ενοειτε οικολογικη ειδη την εχω παρει

αν και με την μπογια δεν θα εχει σχεσι ο παπαγαλος να ακουμπα μονο οταν καθετε εξω απο το κλουβι
 
αν και με την μπογια δεν θα εχει σχεσι ο παπαγαλος να ακουμπα μονο οταν καθετε εξω απο το κλουβι
Α θα το βάψεις μόνο εξωτερικά δηλαδή;
Οικολογική μια χαρά Αλίκη μου @alicedros :)
 
Καλύτερα μόνο εξωτερικά, οι παπαγάλοι είναι μεγάλα πειραχτήρια.
ναι καλύτερα μόνο έξω να μην τρώει την μπογιά... όσο οικολογική και να είναι... μπογιά είναι! :D
 
Έχει μπόλικο ξύλο για μασούλημα :)



αυτό φοβάμαι κι εγώ.. κατά τα άλλα είναι πολύ όμορφη κατασκευή.. μήπως εσωτερικά όπου υπάρχει εφφανές ξύλο μπορεί να ντυθεί για να αποφύγεις το ροκάνισμα;

Έχει μπόλικο ξύλο για μασούλημα :)



αυτό φοβάμαι κι εγώ.. κατά τα άλλα είναι πολύ όμορφη κατασκευή.. μήπως εσωτερικά όπου υπάρχει εφφανές ξύλο μπορεί να ντυθεί για να αποφύγεις το ροκάνισμα;



διόρθωση.. Τώρα που μεγάλωσα τις φωτογραφίες βλέπω οτι τα κολωνάκια είναι εξωτερικά του πλέγματος οπότε δεν υπάρχει λόγος ντυσίματος.. αλλά αφού είναι έτσι και δεν μπορεί να τα ροκανίσει, καλύτερα να τα βάψεις εσωτερικά και μάλιστα πολύ καλά για να καθαρίζεται εύκολα και να μην πιάνει ζούμπερα.. (ζουζουνάκια)
 
Γεια στα χέρια σου, πανέμορφο είναι!
Πως το κρέμασες στον τοίχο που λες ότι είναι βαρύ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: dadj
Κατάσταση
Κλειστό.
Back
Top