Γενικά Ζητείται σπίτι και οικονομική βοήθεια για ταλαιπωρημένη κονούρα

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης dadj
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Κατάσταση
Κλειστό.
Δεν θα προλάβουμε όλοι σήμερα να τρέξουμε τράπεζα, πως θα γίνει να οργανωθεί;

Σκεφτομουν οτι οι περισσοτεροι χρησιμοποιουν e-banking. Επισης πχ εμεις οι δυο μενουμε κοντα αρα παιζει κ το χερι μ χερι.
Καλο θα ηταν οποιος βαζει χρηματα να το γραφει κ εδω.
Για να υπαρχει αρκετος χρονος η αγορά θα παει αναγκαστικά απο βδομαδα. Ας πουμε καταληκτική ημερομηνία γ την συλλογη χρημάτων την ερχομενη Τριτη το μεσημερι.
 
όποιος δε επιθυμεί να φανεί το όνομα του και η συνδρομή
Αλέξανδρε, τα προσωπικά στοιχεία (πραγματικό ονοματεπώνυμο) πρέπει να καλυφθούν για να δημοσιευθεί η κίνηση του λογαριασμού. Καλό είναι να καλύφθηκε το ποσό που προσφέρει κάποιος, αν και αυτό δεν είναι θέμα που αφορά τους κανόνες του φόρουμ.

Δεν θα προλάβουμε όλοι σήμερα να τρέξουμε τράπεζα, πως θα γίνει να οργανωθεί;
E-banking;
 
Αλέξανδρε, τα προσωπικά στοιχεία (πραγματικό ονοματεπώνυμο) πρέπει να καλυφθούν για να δημοσιευθεί η κίνηση του λογαριασμού. Καλό είναι να καλύφθηκε το ποσό που προσφέρει κάποιος, αν και αυτό δεν είναι θέμα που αφορά τους κανόνες του φόρουμ.


E-banking;

Σχετικα με τα στοιχεια: ναι Σταυρο ευχαριστω ετσι θα κανω.
 
Παιδιά τώρα το είδα... Που μένετε να σας δώσω τα λεφτά στο χερι;
Επίσης ποιος θα τον παρει; Διαβασα κάπου για Κρήτη. Κανενας από το πλήρωμα δε θα δεχτεί να το πάρει υπό την προστασία του. Τωρα εάν το αναλάβουν οι ναυτες ή ο λοστρομος σε τι συνθήκες θα το εχουν; Που θα πάει,Ηράκλειο ή Χανια;!
 
Εγώ έλειπα εκτός Ελλάδας και τώρα είδα το θέμα.. Μέχρι πότε μπορώ να καταθέσω τα χρήματα μέσα e-banking ; Και επειδή ούτε εγώ κατάλαβα ποιος θα το κρατήσει το πουλάκι; Θα πάει στην Κρήτη;
 
Καλημέρα κ καλή εβδομάδα, ο κος Δημήτρης (@δημητρις113 ) είναι το μόνο μέλος που προσφέρθηκε να αναλάβει το πουλάκι και του αξίζουν πολλά συγχαρητήρια για αυτό. Όπως φαίνεται κ από το προφίλ του η κος Δημήτρης μενει στο Ηράκλειο της Κρήτης.

Όσον αφορά το fund raising, η καταληκτική μέρα είναι Τρίτη 17/5 το μεσημέρι. Υπολογίζω να μαζευτούν περί τα 200 ευρώ. Πολλά συγχαρητήρια σε όλους τους φίλους που συμμετέχουν σε αυτό!
 
η καταληκτική μέρα είναι Τρίτη 17/5 το μεσημέρι.
άρα πρέπει να βιαστώ! Πόσα έχουν μαζευτεί μέχρι στιγμής Άλεξ; δεν χρειάζεται;ι να πεις τα ποσά και από ποιους.. απλά το σύνολο που έχει μαζευτεί. :)
 
λογο υπηρεσιας δεν θα μπορεσω αλλα εχω κανονιση με ενα συναδελφο μου που θα ανεβη ηρακλειο 25 η 26 του μηνος να μου την φερει φαχνω αν μπορω να βρω ποιο μπροστα κατι ποιο γρηγορα
 
Πιθανα κλουβια αν δεν εχεις ηδη. Σαφως το πρωτο (166ευρω) καλυτερη επιλογη αποπολλες αποψεις (πχ υπερηψωμενο). Το δευτερο (45ευρω) εχει σε 2 απο τις τεσσερις πλευρες κατακορυφα καγκελα κ δεν θα βολευει το πουλι να σκαρφαλωνει αο εκει αλλα κατα τα αλλα ειναι καλο κλουβι. Επισης αγορασα ηδη το κλουβι μεταφορας.
2016-05-17 10.54.36.webp
2016-05-17 10.55.09.webp
 
Πιθανα κλουβια αν δεν εχεις ηδη. Σαφως το πρωτο (166ευρω) καλυτερη επιλογη αποπολλες αποψεις (πχ υπερηψωμενο)...

και ένα άλλο με 155 ευρώ
tinypic-no-longer-available.jpg
 
Μετά την συλλογή των χρημάτων, το δευτερο μέρος της "επιχειρησης διάσωσης" ελαβε πέρας. Το πουλάκι βρισκεται πλεον σπιτι μου σε ασφαλές κλουβί και ξερκουράζεται. Εφαγε κεχρι και σπόρους της Versele. Περιμένουμε τωρα μεχρι τις 25/26 του μήνα για να μεταφερθούμε στο νεο σπίτι μας με τον κ. Δημήτρη (@δημητρις113) στην Κρήτη!
 
Κατάσταση
Κλειστό.
Back
Top