Γενικά Η Λινκ παρουσιάζεται

Η χλωρίνη λύνεται. Το καλοκαίρι να δω τι θα κάνω που θα θέλω να έχω την πόρτα ανοιχτή και ελευθερη την Λινκ. Από τώρα ψάχνω για λύσεις
Δοκίμασε να βάλεις καμιά σίτα να μπαίνει δροσιά και να έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο
 
Την όποια όμως θα τσεκάρεις δις τρις ημερησίως μήπως έχει ξεπαστρέψει ο παπαγάλος.
Δε χρειάζεται Μαρία. Απ' όσα έχω μάθει για τη Λινκ στο πρώτο τσεκάρισμα θα την βλέπει "κατεβασμένη" :D
 
Την σιτα την έχω δεδομένη ότι θα ειναι μιας χρήσης. Κατα 99% Γιάννη σε κάτι τέτοιο θα καταλήξω αλλά αντί για αλουμίνιο ξύλο που είναι πιο φθηνό.

8006-800x600-product_popup.jpg
 
Αγγελε τετοια πορτα εχω και εγω στο σπιτι. Αν θυμαμαι την ειχα πληρωσει 200€

Μέχρι το καλοκαίρι θα χωρίσω το σπίτι στα δύο οπότε θα γίνουν κάποιες εργασίες. Εκτός από 2ο μπάνιο/κουζίνα θα γίνει και 2η πόρτα για το δίπλα δωμάτιο. Απλά ψάχνω από νωρίς τις σωστές λύσεις για να μην τρέχω τελευταία στιγμή. Αυτή που έχεις πιστεύεις θα αντέξει το ράμφος της Λινκ;
 
Εναλλακτικά Αγγελε μπορείς να περπατάς μαζί της σε εξωτερικο χώρο κρατώντας την παντόφλα σου και την κατσαρόλα. Ετσι δε θα υπάρχει περίπτωση να σου φύγει :D

α😀 αυτή η παντόφλα έχει καταντήσει ταξί για την Λινκ. Αν με δει να σηκώνομαι βάζει το ράμφος στο πλακάκι παίρνει φόρα και μόλις πλησιάζει την παντόφλα σηκώνει το ράμφος και τα φτερά και πηδάει πάνω σαν να λεει "ντει ντει γαιδαράκο πάμε" χα χα χα
 
α😀 αυτή η παντόφλα έχει καταντήσει ταξί για την Λινκ. Αν με δει να σηκώνομαι βάζει το ράμφος στο πλακάκι παίρνει φόρα και μόλις πλησιάζει την παντόφλα σηκώνει το ράμφος και τα φτερά και πηδάει πάνω σαν να λεει "ντει ντει γαιδαράκο πάμε" χα χα χα
😀! Τυχερέ. Εμένα απλά τις διαλύει. Χωρίς πλάκα τους τελευταίους 2 μήνες έχω αλλάξει 2 ζευγάρια παντόφλες συν ένα που το πήραμε αποκλειστικά για το μικρό τερατάκι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
Με τις παντόφλες ακόμη δεν έχω τόσο μεγάλο θέμα. Κάποιες φόρμες όμως στα γόνατα τις έχει τρυπήσει τελειως. (Πως βλέπουμε έξω τις κοπέλες με τα σκισμένα τζιν) ε κάπως έτσι μου κάνει και τις φόρμες.
 
Κάποιες φόρμες όμως στα γόνατα τις έχει τρυπήσει τελειως. (Πως βλέπουμε έξω τις κοπέλες με τα σκισμένα τζιν) ε κάπως έτσι μου κάνει και τις φόρμες.
Φόρεσε κι εσύ άνθρωπέ μου ένα τζιν μέσα στο σπίτι, να σου το κάνει η Λινκ μοδάτο.
Link
Χειροποίητα Ενδύματα Υψηλής Ραπτικής
Μεταποιήσεις - Μετατροπές
 
Φόρεσε κι εσύ άνθρωπέ μου ένα τζιν μέσα στο σπίτι, να σου το κάνει η Λινκ μοδάτο.
Link
Χειροποίητα Ενδύματα Υψηλής Ραπτικής
Μεταποιήσεις - Μετατροπές

Χα χα δεν το είχα σκεφτει έτσι. Ηρθε ο καιρός να αρχισει να δουλευει
 
Τελικά της έμεινε να κατεβάζει το ράμφος και να παίρνει φόρα. Μετά όμως από τόσο καιρό το δαχτυλίδι παρέμεινε όπως είναι. Δεν μαύρισε περισσότερο. Μήπως μπορώ πλέον να πω με σιγουριά ότι είναι κοριτσάκι ή θα πρέπει να περιμένω να δω και αυγά κάποια στιγμή;

https://streamable.com/2p0wd
 
Τελικά της έμεινε να κατεβάζει το ράμφος και να παίρνει φόρα. Μετά όμως από τόσο καιρό το δαχτυλίδι παρέμεινε όπως είναι. Δεν μαύρισε περισσότερο. Μήπως μπορώ πλέον να πω με σιγουριά ότι είναι κοριτσάκι ή θα πρέπει να περιμένω να δω και αυγά κάποια στιγμή;

https://streamable.com/2p0wd
Άγγελε πήγαινε μπροστά της και ρίξε ένα λεκέ στην κουρτίνα. Αν σε πλακώσει στις τσιμπιές είναι γυναίκα 100%. :D
 
Άγγελε πήγαινε μπροστά της και ρίξε ένα λεκέ στην κουρτίνα. Αν σε πλακώσει στις τσιμπιές είναι γυναίκα 100%. :D

Ακόμη κι εδώ έξω θα πέσω. Δεν έχω κουρτίνα στο σπίτι χα χα χα χα χα χα
 
Πολυ ομορφο πλασματακι κι εχεις κανει πολυ καλη δουλεια, να χαιρεστε ο ενας την παρεα του αλλου:)

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια αλλά νομίζω ότι άρχισε να μου παίρνει τον αέρα σιγά σιγά και να διεκδικεί διάφορα πράγματα. Βέβαια όσο κι αν την προκαλώ να με δαγκώσει δεν το κάνει. Με το που με ακουμπάει με το ράμφος με αφήνει αμέσως

https://streamable.com/tyd96
 
Back
Top