Γενικά Η Λινκ παρουσιάζεται

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Με το που λέω όχι όλο παίρνει το υφάκι μη μου άπτου και με το που πήγε στο κλουβί και σταμάτησα το βίντεο ήρθε πάλι να φάει χα χα
 
λιχουδα θα τη κανεις. μπραβο ολα οκ. χρειαζονται το κινητρο τους για να μας κανουν τα ναζια τους. Βλεπω εχει εξικιωθη με τον χορο.
 
μπραβο ρε συ αγγελε που τη προσεχης τοσο, και να σου πω απο τα βιντεακια και της φωτο καταλαβενω οτι το πουλακι ειναι κουλ. αρα και με το πεταγμα κανει και την γυμναστικουλα της, μπραβο.
 
μπραβο ρε συ αγγελε που τη προσεχης τοσο, και να σου πω απο τα βιντεακια και της φωτο καταλαβενω οτι το πουλακι ειναι κουλ. αρα και με το πεταγμα κανει και την γυμναστικουλα της, μπραβο.

Δεν έχω παράπονο. Πλέον κάνει 3-4 βόλτες το δωμάτιο και μπορώ να πω ότι απολαμβάνω τον ήχο από το πέταγμα. Το μόνο που θα μας προκαλέσει διαμάχες είναι ότι αρχίζει να μου τρώει τα μεζεδάκια από το τσίπουρο.
 
νεος και ορεξατος... Μπραβο σου :)
να προσεξεις μονο τα σχοινια που χρησιμοποιεις αν ειναι συνθετικα κι οχι βαμβακερα μην αρχισει να δαγκωνει τις ακρες
 
νεος και ορεξατος... Μπραβο σου :)
να προσεξεις μονο τα σχοινια που χρησιμοποιεις αν ειναι συνθετικα κι οχι βαμβακερα μην αρχισει να δαγκωνει τις ακρες

Η αλήθεια είναι ότι δεν ασχολείται και πολύ με τα σχοινιά αλλά την βολεύουν στο να πατάει. Ειδικά το ξύλο που της βάζω στο κλουβί για να βγαίνει πλέον το έμαθε σαν "βόλτα" γιατί αν ανοίξω το κλουβί χωρίς να το βάλω πηγαίνει στην άκρη κοιτάζει και δεν βγαίνει έξω.
 
- "Φιλαράκι ψάχνω για κεχρί και δεν το βλέπω."

tinypic-no-longer-available.jpg


- Δεν έχει κεχρί να φυτέψω!
- Σε λίγο δεν θα έχεις και το κουμπί caps lock να πατήσεις αν συνεχίσεις έτσι...
tinypic-no-longer-available.jpg
 
ο μεζες του τσιπουρου ειναι ενα σοβαρο θεμα, καθως πιστευω ειναι ενας σοβαρος λογος να πιαστητε μαλι με φτερο, 'μαλι με μαλι'. απορω πως εχει αφηση το τσιπουρο να περαση απαρατηρητο.
 
Δύο καπάκια (ας είναι καλά ο Ερνέστο γιατί από αυτόν το σκέφτηκα) ήταν αρκετά ώστε να αρχίσει το μπάνιο στην "μπανιέρα" και όχι στην ποτίστρα της. Την συγκεκριμένη "μπανιέρα" την είδα από άλλο μέλος όπου είχε ένα παρόμοιο ταψί στην κουζίνα για να μην γεμίζει νερά το σπίτι. Σιγά σιγά όλα θα γίνουν όμως. Καλημέρα από εμάς.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Τέλεια περνατε παιδια μπραβο, παντα τέτοια! Αστέρας του σινεμά το μπλε πουπουλοπραγματακι!

Σήμερα είμαστε καλά.

tinypic-no-longer-available.jpg


Χθες με δάγκωσε πρώτη φορά με αρκετή δύναμη (για κανα 30λεπτο με πονούσε χα χα) αλλά μάλλον δοκίμαζε τις αντοχές μου και δεν το έκανε επίτηδες. Γενικά πλέον είναι συνέχεια στα πόδια μου και δαγκώνει όσο μπορει την φόρμα, τα πράγματα γύρο γύρο και κάθε τόσο τα χέρια μου
 
α😀 τελεια ρε με το σταφυλακι! Από δαγκώματα θα φας αρκετα και για "τεσταρισμα" αλλα και για αλλους λογους (πχ θελει κατι και δεν εχει τροπο να στο δείξει)
Φιλε τα πατε τελεια φτου να μη σας ματιασω, και στα ακομα καλύτερα εύχομαι.
 
Οι φόρμες θα γίνουν σορτσάκια. Το έχω δεδομένα εδώ και μέρες. Δαγκώνει κάθε τόσο τα ίδια σημεία και απλά ανοίγει τρύπες όσο μπορεί. Με τα νύχια όμως θα πρέπει να αρχίσω να ασχολούμαι γιατί ήρθε ο καιρός να της τα λιμάρω. Πράγμα που σημαίνει καφεδάκι (τσίπουρο) και αρκετό διάβασμα στο φόρουμ για θέματα με τα νύχια.

Ελπίζω τα μελλοντικά δαγκώματα να είναι πιο νορμάλ και να αντέχεται ο πόνος. Δεν περίμενα να έχει τόση δύναμη.

Σου έχει πάρει τον αέρα για τα καλά!:D
Όταν της δίνεις να τρώει φρούτα και λαχανικά να φροντίζεις να είναι πάντα στεγνά!

Ωχ αυτό δεν το ήξερα και κάθε πρωί της τα πλένω ώστε να είναι καθαρά. Θα φροντίσω πλέον να της τα δίνω στεγνά.

Τέλεια περνατε παιδια μπραβο, παντα τέτοια! Αστέρας του σινεμά το μπλε πουπουλοπραγματακι!

Αν δεις στο βίντει στο 1:45 παίρνει το καπάκι από το νερό. Στο 1:50 το ρίχνει πάλι μέσα και κάνει μια ακόμη "βουτιά". Λες και είναι παιδί που παίρνει το παπάκι και πάει για μπάνιο είναι χα χα χα
 
Ωχ αυτό δεν το ήξερα και κάθε πρωί της τα πλένω ώστε να είναι καθαρά. Θα φροντίσω πλέον να της τα δίνω στεγνά.
Και φυσικα θα τα πλενεις καλα... Εγω τα βαζω σε μια λεκανιτσα με νερο και ελαχιστο ξιδι για λιγα λεπτα...υστερα τα ξεπλενω και τα αφηνω να στεγνωσουν και μετα τα δινω...
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.

Μόλις βρήκε το 2ο σπίτι της. Δεν λέει να κατέβει. Αντιθέτως κοντεύει μέσα σε 10 λεπτά να ξεφλουδίσει το μισό κλαδί.
 
Ένα καινούργιο παιχνίδι προστέθηκε στην καθημερινότητα μας. Το κρυφτό.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Καλημέρα.

Σερβιτόρα με ειδικότητα στο ανακάτεμα του καφέ ψάχνει για εργασία.

tinypic-no-longer-available.jpg


Το κακό είναι όμως ότι μετά κρατάει τα κουτάλια για να φτιάξει την προίκα της. Ότι μπει στο κλουβί δεν βγαίνει!

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Back
Top