Ασθένειες Να πάω στον ΕΚΠΑΖ ή στον πτηνίατρο ένα τραυματισμένο σπουργιτάκι;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Sapien
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Ευχάριστα νέα! Τυχερή η μικρή που έπεσε στο δρόμο σου!

Γιατί καλέ Τσιχάντ το κορίτσι; 😛
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sapien
Ευχάριστα νέα! Τυχερή η μικρή που έπεσε στο δρόμο σου!

Γιατί καλέ Τσιχάντ το κορίτσι; 😛

Ασε! Ο πατερας μου ειναι λες κ ειναι "τσακωμενος" με τα καταλληλα ονοματα. Το τι ονοματα εχει προτεινει κατα καιρους για τα κατοικιδια που εχουν περασει απο εδω, δεν λεγεται!

π.χ. τον Grizzly ηθελε να τον βγαλω Τουλη.. Απο ΚαφεΤουλη ή ΣοκολαΤουλη..

Να πω την αμαρτια μου παντως, το "Τζιχαντ" ηταν απο τα πιο εμπνευσμενα του κ πρεπει να πω οτι το σκεφτηκα για λιγο.. Απλα το προτεινε οταν ακομα δεν ξεραμε αν ειναι αγορι ή κοριτσι κ το Τζιχαντ "ταιριαζει" κ στα 2.. Αλλα το "Bella" επαιζε απο την αρχη, λογω του οτι ειχαμε "χασει" τη Bella μας πριν 2 χρονια.. ☹

-

Α! Ναι! Ξεχασα να εξηγησω: Τζιχαντ, επειδη ελεγα οτι μοιαζει σα να ειναι ζωσμενη με εκρηκτικα, ετσι οπως ηταν δεμενη :D εγω την εκανα την ζημια κ του εδωσα ιδεα! 😉
 
ζιχαντ, επειδη ελεγα οτι μοιαζει σα να ειναι ζωσμενη με εκρηκτικα, ετσι οπως ηταν δεμενη :D εγω την εκανα την ζημια κ του εδωσα ιδεα! 😉
Καλύτερα τότε να την λέτε Μπόκο Χάραμ είναι αρκετά αληθοφανές.Αντί για τζιχαντ μπορείτε και τζιχ είναι και πιο δόκιμο και σε βάθος χρόνου ξεχνιέται κιολας ο συνειρμός.👎

*Έλα βρήκα και καλύτερο "USAID "!
 
Καλύτερα τότε να την λέτε Μπόκο Χάραμ είναι αρκετά αληθοφανές.Αντί για τζιχαντ μπορείτε και τζιχ είναι και πιο δόκιμο και σε βάθος χρόνου ξεχνιέται κιολας ο συνειρμός.👎

*Έλα βρήκα και καλύτερο "USAID "!

😀! Οχι κ Μποκο Χαραμ ρε συ! 😀! Καλα, κ το USAID ηταν κορυφη! 😛👍
 
Back
Top