Γενικά Ο Ερνέστο το parrotlet μου παρουσιάζεται

Παιδιά σας Ευχαριστω παρα πολυ... Και εσάς κ. Διονύση, ελπιζω να μην χάλασα το θέμα σας...
Τιποτα δε χαλασες, γι' αυτο ειμαστε εδω να ρωταμε και να μαθαινουμε :)
 
Κάτι πλενανε μεσα ο μπαμπας και η μαμα προηγουμενως.
ΩΠ! Βασιλικούλης! Για να δουμε.
Γκρρρρ, παπαρατσι κανε στην ακρη και ασε με με το βασιλικό μου.

wp17tGn.jpg
 
Ομορφούλη πρασινούλη σγουρέ :Dβασιλικούλη Τσε! αφιερωμένο👍

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Κάτι πλενανε μεσα ο μπαμπας και η μαμα προηγουμενως.
ΩΠ! Βασιλικούλης! Για να δουμε.
Γκρρρρ, παπαρατσι κανε στην ακρη και ασε με με το βασιλικό μου.

wp17tGn.jpg


Εάν ο βασιλικός είναι αγορασμένος απο φυτώριο πρόσφατα μην τον αφήνεται να φάει ούτε μια μπουκιά. Συνήθως (για να μην πω πάντα) είναι ψεκασμένα με ridomil (σχεδόν άχρωμο αφήνει μια υποψία σκόνης αν πέσει πάρα πολύ σε κάποιο σημείο) για να μην χαλάνε απο τον περονόσπορο.
 
Eίναι φοβερό. Ενας κλέφτης φαγητών ληστεύει τακτικά την κουζίνα μας. Με την εγκατάσταση τελευταίας τεχνολογίας συστημάτων καταφέραμε να τον πιασουμε στα πράσα (και δε του αρεσε καθόλου) 😛

Ακολουθούν συγκλονιστικά ντοκουμέντα με σκληρές εικόνες εγκλήματος.

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
😀! Πως τολμάτε να τον διακόπτετε εν ώρα κλεψιάς! 😛... Με τι ασχολείται το κλεφτρόνι;:D
Με τα λιοσποράκια του. Τα είχαμε ανοίξει για να τον επιβραβεύσουμε (τι καλο παιδι που εισαι) και μολις φυγαμε απ' την κουζινα ο κύριος κοντεψε να φαει ολο το βάζο.
 
Χαχ😀 ενταξηηη εχω πεθανει στο γελιο ειστε απιστευτοι τι ναπωωωατιμο μικρο πρασσινοο σκανταλοπαιδακιιι χιχιχι, αλλα πιο πολυ γελασα μρε την λουξ που του την περνετε καινευριαζειιι εκει δακρυσα απο τα γελια ανεβαστε και την λουξξξξξ 😀😛
 
Κατοπιν απαιτήσεως της μαμας του Πιπερακου, η προσπαθεια αποσπασης απ' τον Ερνεστο του μπουκαλιου της σοδας σε επανάληψη. Προσοχή μην το επιχειρήσετε στο σπιτι 😛

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Κατοπιν απαιτήσεως της μαμας του Πιπερακου, η προσπαθεια αποσπασης απ' τον Ερνεστο του μπουκαλιου της σοδας σε επανάληψη. Προσοχή μην το επιχειρήσετε στο σπιτι 😛

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Ε ναιιι εδω δν υπαρχουν λογιααα θεουλης ο ερνεστουλης😛
 
Αυριο το πρωί ξεκινάμε για διακοπες λοιπον, ετοιμη και η βαλιτσα του Ερνεστο με ολα του τα... Προικιά, ετοιμο και το εξοχικο του κλουβάκι και με πολυ άγχος (εγώ δεν ξερω για τον Ερνι) κατευθυνόμαστε για μια βδομαδα στην παραλία.

Ελπιζω να εχουμε πολλα ομορφα να σας πουμε γυριζοντας.
 
Back
Top