Γενικά ΠΕΠΕΡ και ΛΗΔΑ, η γνωριμία τους

Μπραβο! Μα ειναι λογικο το πουλακι να χρειαζεται χρονο! Ειμαι σιγουρος οτι θα τα πατε μια χαρα! Εξαλλου υπαρχουν ολες οι καταλληλες προυποθεσεις και τωρα σε εσας αλλα και πριν απο τη Σισσυ εχει γινει πολυ καλη δουλεια!
 
Πολυ χαίρομαι που το Ληδακι συνηθίζει. Και πολύ γρήγορα μάλιστα, κατάλαβε οτι την αγαπάνε και στο νεο μερος που πήγε.
Τελικά μόνο ο τζαναμπετης μου δε θελει να δει κούνια με τίποτα.
 
Καλησπέρα παιδακια μου ένα γλυκό βιντεάκι για να δείτε την εξέλιξη ανάμεσα σε μένα Κ το ληδακι είμαι πολύ χαρούμενη προχωράμε ομορφα :)αύριο θα βγάλω το χώρισμα με επιτήρηση για λίγα λεπτά :)
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Αγαπουλίτσα μου όμορφη!
Ήμουν σίγουρη πως απλά έπρεπε να κάνεις το ''πρώτο βήμα'' εσύ Ελένη μου! Πρόκειται για ένα πραγματικά εξαιρετικό πουλάκι!
Παιδιά, το έχω ξαναγράψει : Μόνο άγριο δεν λέγεται αυτό το πουλί και δεν έχω ασχοληθεί παρά ελάχιστα μαζί της
 
Καθε μερα μπαίνω να διαβασω με ιδιαιτερο ενενδιαφέρον, τα συμβαντα Λυδας κ Πεπερ, μια ιστορια εκκολαπτόμενου ερωτα κ παθους! Κατι σαν.Αρλεκιν ενα πραμα! :D
 
αύριο θα βγάλω το χώρισμα με επιτήρηση για λίγα λεπτά :)
Η γνώμη μου είναι πως οι συναντήσεις τους πρέπει να γίνονται γι΄αρκετό διάστημα εκτός κλουβιού.
Πάνω πχ στο τραπέζι, σε κρεβάτι (ή όπου αλλού) δηλ σε ουδέτερο έδαφος, χωρίς φαγητό-κούνιες-παιχνίδια κτλ ανάμεσα τους, τα οποία θα μπορούσαν (λόγω διεκδίκησης) να παίξουν αρνητικό ρόλο στις πρώτες τους επαφές...
 
:)Επίσης ο κλειστός, λιγοστός χώρος ενός κλουβιού (στην προκειμένη περίπτωση της ζευγαρώστρας), οι ψηλά και χαμηλά τοποθετημένες πατήθρες, δίνουν αφορμές για να επιδείξουν κυριαρχικές τάσεις και έτσι να μετατραπεί το νόημα των συγκεκριμένων συναντήσεων, που σκοπό έχουν την γνωριμία και όχι την επιβολή του ενός στον άλλον 😉
 
Τους έβγαλα λοιπόν σήμερα έξω στο δωμάτιο μου είχαν πολύ πλακα ο ένας από δω ο άλλος από κει πηρα το λυδακι Κ ήρθε Κ ο πεπερ κοντά :)
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
C71D423A-2D09-4F91-A925-220603B1A315.webp BD661133-F472-4B2D-B906-FE7A7156A9DF.webp C2DDCBC3-23BA-44BB-83C5-68E96A0097E3.webp EA099216-5465-4BE2-9DE8-52D11FAD88EC.webp Καλημέρα καλημερααα μερικές φωτό από το πως περνάνε έξω τα δυο μπιζέλια μου :)

Το κυνηγητό δεν έχει σταματημό 😛 αλλά ήρθε Κ το πολυπόθητο τάισμα πρόλαβα Κ το αποθανατισα χεχεχεχ ήταν πάνω μου και τα δυο μικρά Κ την τάισε τρεις φορές Εγω σοκαρίστηκα Κ πρόλαβα Κ τράβηξα το ένα :)
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
χ😀ιδανική για διάλογο
Πρώτη φωτό. Πέπερ σφυρίζει αδιάφορα
Δεύτερη φωτό. "Επ! Για δες! Ενα κοριτσάκι"
Τριτη φωτο. "Γειά σου όμορφη, τι κάνεις; Περίμενε, έρχομαι"
Τέταρτη φωτο. "Ωραία περνάς εδώ. Να κάτσω;"
 
Back
Top