Γενικά Πριν λίγο έφυγε ο zako μου από την εξωτερική κλούβα

Πολύ καλή εξέλιξη.
Που ήταν;
Πως τον βρήκες;
Πως τον έπιασες;
Βγάλε μια φωτογραφία να έχουμε εικόνα από την κατάσταση που τον βρήκες και μια όταν γυρίσετε από το γιατρό.
 
Πολύ χαίρομαι που κατάφερες εντέλει να τον βρεις. Αυτό είναι το σημαντικό και πρώτο βήμα. Με την κατάλληλη φροντίδα θελω να πιστεύω πως θα γίνει καλά και θα αφήσετε αυτήν την άσχημη περιπέτεια πίσω σας.
 
Λοιπόν σας ευχαριστώ πραγματικά ολους... Και το γκριζακι καποιος το πυροβολησε ευτυχώς τα τραυματα ειναι επηφανειακα και ο πτηνιατρος μου εδωσε κατι αντησυπτικα και κατι αλλα και μου σε λιγες μερες θα ειναι σαν να μην έγινε τίποτα...
 
Το πίστευα πως θα βρεθεί!
Ειναι χτυπημενος εχει αιματα
Που έχει αίματα, μπορείς να καταλάβεις που έχει χτυπήσει;... Πότε υπολογίζεις να τον δει γιατρός; Πως συμπεριφέρεται, δείχνει αδύναμος;
Γρήγορα περαστικά!
 
Ημαρτον με τους πιστολέρο. Βλέπουν κάποιο μεγαλόσωμο πουλί να πετάει και αμέσως να το ρίξουν κάτω. Αδυνατώ να καταλάβω αυτόν τον τρόπο σκέψης και δράσης, αλλά με θυμώνει πολύ. 😡


Χαίρομαι που τουλάχιστον το πουλάκι είναι καλά και σύντομα θα αναρρώσει.
 
Δεν είχα δει την απάντηση σου Στράτο, χαίρομαι τόσο πολύ πραγματικά που δεν έχει χτυπήσει σοβαρά το πουλάκι!
Λοιπόν σας ευχαριστώ πραγματικά ολους... Και το γκριζακι καποιος το πυροβολησε ευτυχώς τα τραυματα ειναι επηφανειακα και ο πτηνιατρος μου εδωσε κατι αντησυπτικα και κατι αλλα και μου σε λιγες μερες θα ειναι σαν να μην έγινε τίποτα...

Αν είναι δυνατόν, τι προβληματικοί άνθρωποι είναι αυτοί βρε παιδί μου! 😡
 
Και το γκριζακι καποιος το πυροβολησε

😡@#$%#^$😡
Θέλω να γράψω τόσα πολλά... Μα τόσα πολλά...Αλλά σέβομαι την κοινότητα του PB..

Πάντως χαίρομαι που η περιπέτεια σας είχε αίσιο τέλος! Αυτό είναι και το κυριότερο.👍
 
😡@#$%#^$😡
Θέλω να γράψω τόσα πολλά... Μα τόσα πολλά...Αλλά σέβομαι την κοινότητα του PB..
Πιστεύω πως και οι περισσότεροι από εμάς Δημήτρη!
 
Back
Top