Φροντίδα Συμπεριφορά Αλεξανδρινού

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης takis1964
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Ζωη και ο πρωτος που ειχα παλι αγαπουσε το γυναικειο φύλο, την αδελφη μου, οποτε αν ποτε παρεις, εχεις μεγαλο ποσοστο να σου συμπεριφερεται ετσι 😁
Και τα δύο ήταν/ είναι μεγαλωμένα με κρέμα από γυναίκα;
 
Και τα δύο ήταν/ είναι μεγαλωμένα με κρέμα από γυναίκα;
Το πρωτο απο πετ μωρο 3 μηνων περιπου, αφου δεν ειχε ολα τα πουπουλα στο κεφαλι! Δεν ξερω τι ηταν, ισως θηλυκο, γιατι τον χασαμε σε 2 χρονια περιπου, παντως δακτυλιδι δεν ειχε φανει!
 
Θα το δεις σε λιγο, ετοιμαζω βιντεο
[automerge]1554641217[/automerge]
Oταν μπαινει στο αλλο κλουβι δεν θελει να με δει
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Ειναι πολυ συγκινητικό να την βλεπω πως κανει για την Μαρια που ουσιαστικα 5 λεπτα την ημερα του αφιερωνει και εγω που την ταιζω ποτιζω πλένω φροντιζω, να μην μπορω να την ακουμπησω! Δηλαδη οι ερωτησεις που κανουμε στα νεα μελη, ποσο χρονο αφιερωνουν, δεν πολύ στέκει, αφου τον κυριο ρολο σε μια σχεση την εχει το πουλι! Αν δεν σε παει, δεν υπαρχει χημεια δηλαδη, οτι κ να κανεις ειναι μάταιο!
 
Ειναι πολυ συγκινητικό να την βλεπω πως κανει για την Μαρια που ουσιαστικα 5 λεπτα την ημερα του αφιερωνει και εγω που την ταιζω ποτιζω πλένω φροντιζω, να μην μπορω να την ακουμπησω! Δηλαδη οι ερωτησεις που κανουμε στα νεα μελη, ποσο χρονο αφιερωνουν, δεν πολύ στέκει, αφου τον κυριο ρολο σε μια σχεση την εχει το πουλι! Αν δεν σε παει, δεν υπαρχει χημεια δηλαδη, οτι κ να κανεις ειναι μάταιο!
Ή η σύζυγος την κέρδισε παλιότερα που δούλευε κοντά της ή γίνεται το κονέ όταν λείπεις 😁
Δεν νομίζω να είναι τόσο άδικη η μικρή σας.
Και να μην ξεχνάμε το ρόλο που έπαιξε το χέρι που τη μεγάλωσε. Η ιστορία σας μας έχει διδάξει ότι αυτό πρέπει να είναι το πρώτο πράγμα που πρέπει να ρωτάμε πριν αγοράσουμε έναν παπαγάλο 😂
 
Και να μην ξεχνάμε το ρόλο που έπαιξε το χέρι που τη μεγάλωσε.

Zωή πρώτη φορά το ακούω αυτό. :) Μια φίλη μου πήρε ένα γκριζάκι 2 εβδομάδων σχεδόν μόλις άνοιξε τα μάτια του και το μεγάλωσε η ίδια. Ο άντρας της ούτε το ακούμπησε σχεδόν και μόλις έφτασε στην εφηβεία σε αυτήν έκανε επιθέσεις ακόμη και πετώντας και την δάγκωνε όπου προλάβαινε και λάτρευε τον άντρα της που ούτε να "το φτύσει" που λέει ο λόγος. Δεν βγάζεις άκρη με τη λογική τους.

Αν δεν σε παει, δεν υπαρχει χημεια δηλαδη, οτι κ να κανεις ειναι μάταιο!

Όταν είσαι το μόνο πρόσωπο που έρχονται σε επαφή συνήθως δεν υπάρχει πρόβλημα επειδή δεν έχουν άλλη επιλογή.
 
Back
Top