Γενικά Τα νέα μου μωράκια Budgie

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Georgina
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Εχει πολυ πλακα! 🙂Ανετο αλλα ριχνει και μια ματια! Ειδικα στην δευτερη φωτογραφια που " φυλαει τα νωτα του" λες και καταλαβαινει οτι ολα τα βλεμματα θα πεσουν στην πανεμορφη ουριτσα του! Αφηνω την πλατιτσα στον Φωτη Σε. Ολα τα υπολοιπα μετρας. Ενα για σενα, ενα για την Σισσυ, ενα για μενα, ενα για.. (ενταξει :D ζηλιαριδες με κανονικη σειρα προτεραιοτητας)Μολις και αν τελειωνεις,ξανα απο την αρχη! Ειναι και τα ποδαρακια του ζεστουλικα; 😉Μου αρεσουν πολυ και οι" πουπουλενιες γουνιτσες" του! 🙄Χα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
Εγω παλι δεν μπορω να αντισταθω σε αυτο το ραμφακι εκει που εχει😛
Τι αγγελος ειναι αυτος;
Τζωρτζινα κι εγω σε καταλαβαινω τι εχεις παθει!
Δεν θα το χορταινεις το κυκνακι(πλεον)!:D
 
Πανεμορφο το μικρο! Να σου ζησει και να το χαρεις! Πραγματικα παει να αποκτησει υπεροχους χρωματισμους και απο οτι φαινεται, αν και ειναι αρκετα νωρις, πρεπει να ειναι κοριτσακι. Ενημερωσε με αν επεσα μεσα οταν θα ειναι πλεον εμφανες σε παρακαλω...
 
Σας ευχαριστώ και πάλι όλους παρα πολύ για τις ευχές!

Δείτε ποσο πολύ μεγάλωσε και ποσο πολύ ομόρφυνε!

Ολη η οικογένεια είναι τρισευτυχισμένη και μόλις σημερα έχουμε ακόμα ένα αυγουλάκι. 🙂
 

Συνημμένα

  • Oikogeneia 008.webp
    Oikogeneia 008.webp
    38,3 KB · Προβολές: 153
  • Oikogeneia 030.webp
    Oikogeneia 030.webp
    33,1 KB · Προβολές: 152
  • Oikogeneia 032.webp
    Oikogeneia 032.webp
    30,7 KB · Προβολές: 143
  • Oikogeneia 050.webp
    Oikogeneia 050.webp
    54,2 KB · Προβολές: 158
  • Oikogeneia 056.webp
    Oikogeneia 056.webp
    31,7 KB · Προβολές: 151
Και μερικές ακομα απο οικογενειακές στιγμές ευτυχιας!
Το ζευγαρι ποζαρι ανεμελο και δεν διστάζει να έρθει και σε ερωτικές περιπτύξεις μπροστα στο μωρό τους, κλλα και μπροστα μας χωρίς καμια ντροπή!
 

Συνημμένα

  • Oikogeneia 066.webp
    Oikogeneia 066.webp
    23,9 KB · Προβολές: 166
  • Oikogeneia 069.webp
    Oikogeneia 069.webp
    24,2 KB · Προβολές: 154
  • Oikogeneia 087.webp
    Oikogeneia 087.webp
    19,9 KB · Προβολές: 155
  • Oikogeneia 102.webp
    Oikogeneia 102.webp
    19,9 KB · Προβολές: 167
  • Oikogeneia 155.webp
    Oikogeneia 155.webp
    19,7 KB · Προβολές: 164
Ααα τι ομορφο που γινε αυτο;

Τους γονεις τι μας τους εβαλες;😛Ικανος ειμαι τωρα που τα δα την Δευτερα να παω να παρω μπατζακια και μαλιστα τα ιδια χρωματα με τα δικα σου.:D
 
Φτου!φτου! Πανεμορφη η οικογενεια Georgina και το ζευγαρι παραμενει σφορδα ερωτευμενοΟπως βλεπω παλι γεννητουρια θα 'χετε!:D
 
Καλά είναι απίστευτο το τη κάνει η φύση! Είναι πανέρμοφα όλα. Είναι τέλεια!
Μπράβο να σου ζήσουν και το μικρό αλλά και οι γονείς του.
Αλεξία
 
Ααα τι ομορφο που γινε αυτο;

Τους γονεις τι μας τους εβαλες;😛Ικανος ειμαι τωρα που τα δα την Δευτερα να παω να παρω μπατζακια και μαλιστα τα ιδια χρωματα με τα δικα σου.:D

Φωτη σε λιγο καιρό νομιζω πως θα εχω αρκετα μωρά μιας και η θηλυκιά μου ξαναγεννάει... Προς το παρών έχει μονο ενα αυγο και βλέπουμε! Αν δεν σε επειγει το θέμα και σου αρεσουν τα μπάνζτι κανε λιγη υπομονη και θα σου χαρισω αποτα μωρά που θα ερθουν!
 
Ομορφες οικογενειακες στιγμες γεματες τρυφεροτητα! Απο τα πιο ομορφα μπατζι που εχω δει! Ο μικρος εχει γινει κουκλακι! Να καλοδεχτεις και τα υπολοιπα μωρα Τζωρτζινα μου!
 
Δεν είμαι πια μωρό, μεγάλωσα και είμαι ενα πανέμορφο και πολύ ηρεμο πουλάκι που όλο θέλω χάδια και αγκαλιτσες. Εφυγα απο την φωλιτσα γιατι η μαμά και ο μπαμπάς θα μου κανουν αδερφάκια!
 

Συνημμένα

  • !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 018.webp
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 018.webp
    30,7 KB · Προβολές: 135
  • !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 017.webp
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 017.webp
    17,2 KB · Προβολές: 138
  • !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 016.webp
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 016.webp
    20,4 KB · Προβολές: 136
  • !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 015.webp
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 015.webp
    28,2 KB · Προβολές: 137
Πανεμορφο το μωρο Τζωρτζινα! :D Ολες οι φωτογραφιες ειναι εξαιρετικες!

Με το καλο να ερθουν και τα αδερφακια! :D
 
Εγινε ενας 😛νεαρος-η; κουκλος-α; Georgina! Με το καλο να 'συναντησει' και τ' αδερφακια του:D
 
Μάλλον είναι πολύ νωρίς ακόμα, αλλα νομίζω πως ο Νεκτάριος είχε δικαιο που έλεγε οτι είναι θηλυκό... Ο,τι και να είναι εμείς το λατρευουμε γιατι είναι μοναδικό, μονάκριβο και πολυαγαπημένο!
 
είναι κουκλί, πανέμορφο, να το χαίρονται οι γονείς του, να σας ζήσει!:D
 
Τζωρτζινα μου το μωρακι ειναι κουκλακι! Μεγαλωσε παρα πολυ! Με το καλο να υποδεχτεις και τα υπολοιπα μωρακια!
 
Τελειο! Απο την στιγμη που εσκασε απο το αυγο, αλλα τωρα δεν υπαρχουν λογια... Ευχομαι και τα επομενα να ειναι υγιη και ομορφα σαν και το κουκλι αυτο!
 
Back
Top