Γενικά Τα νέα μου μωράκια Budgie

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Georgina
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Θα πανε σε συγγενικά πρόσωπα και σε άτομα που ξερω οτι θα τα φροντίζουν με αγαπη. Δυστυχως ειναι αναποφευκτο, ακομα και τα παιδιά μας οταν μεγαλώνουν τα αποχωριζόμαστε... Πρεπει λοιπον να συμφιλιωθούμε με την ιδεα του αποχωρισμού. 🙂 Αλλα μεχρι τοτε... Θα τα ταραξω στις αγκαλιες και τα φιλια!
 
Ααα καλε τι κουκλακια ειναι αυτα;
Για αλλη μια φορα ειναι πανεμορφα..
Εσεις βεβαια εχετε συνηθισει πλεον στα κοπλιμεντα😛
Επιφυλασσομαι στην επόμενη γεννα ( οχι τωρα μες το καλοκαιρι, αργοτερα) αν θελει καποιος να του χαρισω πολυ ευχαριστως!
Ετσι ειναι οι ωραιοι... Εχουν χρεη!
 
Αχ τι επαθα η δολια! Τα μωρα εγιναν πειρατές και εκαναν ανταρσια! Μου το δηλωσαν ευθαρσως! Θα παρουμε το βαρκακι μας και θα παμε σε άλλη παραλια! βρε τι παθαμε!
 

Συνημμένα

  • Peirates!! 039.webp
    Peirates!! 039.webp
    18,3 KB · Προβολές: 154
  • Peirates!! 045.webp
    Peirates!! 045.webp
    70,1 KB · Προβολές: 158
  • Peirates!! 046.webp
    Peirates!! 046.webp
    56,8 KB · Προβολές: 151
Λέτε να σκέφτονται να καταταγούν στο πολεμικό Ναυτικό?:D
 

Συνημμένα

  • Peirates!! 047.webp
    Peirates!! 047.webp
    73 KB · Προβολές: 141
  • Peirates!! 054.webp
    Peirates!! 054.webp
    26,6 KB · Προβολές: 138
  • Peirates!! 055.webp
    Peirates!! 055.webp
    35,1 KB · Προβολές: 141
  • Peirates!! 057.webp
    Peirates!! 057.webp
    41,7 KB · Προβολές: 156
τελειες ολες η φωτο και τα μικρα, ειδικα η τριτη φωτο απο το δευτερο ποστ ειναι ολα τα λεφτα! Να σου ζησουν!
 
Tζωρτζινα τα μικρα ειναι ολα τα λεφτα.:D

Συμφωνω για την τριτη φωτογραφια. Να την βαλεις οπωσδηποτε σε καποιο διαγωνισμο.
 
Φανταστικες φωτο!
Τα μικρα ειναι καταπληκτικα! 🙂
 
Όσο ο καπετάν Μαντάρας κάθεται επάνω στο πανί μην ανησυχείς για τίποτα! Δεν πάνε πουθενά! Πάντως πολύ στενή η καμπίνα βρε παιδί μου! Δεν θα τους βολέψει στα υπερπόντια ταξίδια!
 
Οι νεοι πειρατες της Καραιβικης! Εκπληκτικες φωτογραφιες. Ειναι τοσο ομορφα και συμφωνω για την τριτη φωτογραφια! Θεικα μωρα!
 
στη δευτερη φωτο μου αρεσει το μωρακι κατω αριστερα... Που μασουλαει ενα πανι!
 
Δεν θα το πιστέψετε, αλλα το καθένα έχει την δική του προσωπικότητα όπως οι νάνοι στο παραμύθι της Χιονάτης!

Ο πρώτος πρασινούλης είναι πολύ ντροπαλός και φοβητσιάρης.
Ο δευτερος είναι δυναμικός και επιθετικός και δαγκώνει!
Ο τρίτος είναι πολύ γλυκός και ναζιαρης και επιζηταει τα χαδια.
Ο τεταρτος είναι ησυχος, αυταρεσκος με τασεις περιέργειας.
Ο πεμπτος και μικρότερος είναι φοβιτσιαρης, αλλα βγαζει φωνούλες συνεχεια...

Οι γονεις ηρέμησαν πια και δεν με τσιμπάνε οταν βγαζω τα μωρα απο το κλουβι σχεδόν 2-3 φορες την ημερα για 15 λεπτα περίπου.
 
Τζωρτζινα εχω να δηλώσω οτι το μπλε δεξια στη 2η φωτογραφια στο το εχω ερωτευθει :love
 
τρομερα τα μικρα...
τι τους πληρωνεις για... Να ποζαρουν;
lol-030.gif

δεν το συζητω για θεμα, φοντο, ληψη κ ιδεα...
αριστουργημα!
 
Τι να πω τωρα και να μην εχει ξαναειπωθει! Το οτι ειναι ομορφα; Το οτι ειναι χαριτωμενα; Το οτι ειναι τρελα πανω στο καραβακι; Το οτι ειναι τελειες οι φωτο που τραβηξες;
Ολα μα ολα σου τα εχουν ξαναπει! Ενα σου λεω παντως:Συγχαρητηρια για την πολυ καλη δουλεια που εκανες μεγαλωνωντας τοσο ομορφα μπατζακια.
Να σου ζησουν!



Να συμπληρωσω οτι ζηλευω αφανταστα και θελω και εγω να αποκτησω τοσο ομορφα και χρωματιστα μπατζακια.:)
Κριμα που μενεις τοσο μακρυα, διαφορετικα θα ερχομουν να σου κλεψω ενα... 😀
 
Αχ Τζωρτζίνα έχω πάθει τρελό έρωτα! Είναι όλα τόσο όμορφα! Κανένα δεν έμοιασε στη μαμα; Όλα απο τον πατέρα τους και τον άγριο παππού τους α😀! Αν δεν καταφέρω να βγάλω απογόνους το Σεπτέμβρη θέλω να κάνω κράτηση ένα αρσενικό μπλέ ή κίτρινο 😉! Να τα χαίρεσαι όλα! Και να μας γεμίζεις φωτογραφίες να τα χαλβαδιάζουμε!:D
 
Mε μεγάλη μας χαρά τα επόμενα πουλάκια της γέννας που θα ακολουθησει απο Σεπτέμβρη,θα χαριστούν σε μελη του φόρουμ που θα τα αγαπανε και θα τα φροντίζουν!

Σας ευχαριστουμε πολυ για τα καλα σας λόγια! Μολις επιστρεψουμε απο τις διακοπές μας και θα εχουν ανεξαρτητοποιηθεί πλήρως θα ακολουθήσουν και άλλες φωτογραφίες! 🙂
 
Back
Top