Γενικά Τα νέα μου μωράκια Budgie

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Georgina
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
καλα,...
, αυτο στην 4η, που ποζαρει ετσι (!)... σε λιγο θα ζηταει αμοιβη μοντελου
lol-030.gif

...
lol-030.gif
φτυσ'το!
lol-030.gif
!:D
 
τζωρτζινα ακου τι ειναι καλο να κανεις.
μαρε μια βρεγμενη πετσετα με χλιαρο προσ ζεστο νερο αρκετα ποτισμενη και καθαρισε τους τα ποδια που εχουν κουτσουλιες και εχουν ξεραθει.
αστεσ να ποτισουν να μουλιάσουν καλα με την πετσετα πουθα ειναι πολυ βρεγμενη και μετα θα βγουν πιο ευκολα.

και βγαζε τα συχνα εξω στα χερια σας να σασ μαθαινουν και να σας συνηθίσουν!
 
καλα,...
, αυτο στην 4η, που ποζαρει ετσι (!)... σε λιγο θα ζηταει αμοιβη μοντελου
...
lol-030.gif
φτυσ'το!
lol-030.gif
!:D

😀! Γιατι το πέμπτο και τελευταίο που ποζάρει σαν αναγεννησιακό μοντέλο, τι σου λέει; Το στομαχι του κοντεύει να ειναι πιο μεγάλο απο την κοιλιά του! Και να φανταστεις πως όταν μετα απο μισό λεπτό εβαλα την φωλια στην θέση της, η μανα πήγε μεσα και ξαναταιζε!:D
 
... Το στομαχι του κοντεύει να ειναι πιο μεγάλο απο την κοιλιά του! Και να φανταστεις πως όταν μετα απο μισό λεπτό εβαλα την φωλια στην θέση της, η μανα πήγε μεσα και ξαναταιζε!
ελα βρε... Θυκοφαντιεθ! 😛
αυτον θα τον βαλουμε για... φοντο
το γεματο στομαχι του θα πιασει ολο το καρε 😀
η μανα πήγε μεσα και ξαναταιζε!
κλασικη ελληνιδα μανα
 
Τελεια τα μωρουλινια! Μεγαλωνουν μερα με τη μερα! Σ'ευχαριστουμε πολυ Τζωρτζινα!
 
ειναι καταπληκτηκα! Τετοιες φατσες! Απιθανες...
να τα χαιρεσε! Ειναι τελεια!
 
Έχω μιά διαίσθηση οτι προσωπικά θα αναπτύξω μιά αδυναμία στο προτελευταίο! Φοβερές φωτογραφίες κοπελιά!
 
Τζωρτζίνα ειλικρινά σε ζηλεύουμε! Είσαι πολύ τυχερή που ζεις μια τέτοια εμπειρία από κοντά! Είναι όλα τους κουκλάκια! Να είναι πάντα γερά! 🙂
 
Τζωρτζινα περιμενα πως και πως να μπω να δω φωτογραφιες τους.

Μπραβο να σου ζησουν.Βαλε μας καινουργιες φωτογραφιες. Γιατι.. Εμεις το ζηταμε.:Tongue::
 
Mπερδευτικα.Αυτος ειναι μπλε εγγλεζος. Κι ο πατερας του μπλε εγγλεζακι δεν ειναι; Αλλο πουλι ειναι ο Αλεξ?
 
εγω δεν βλεπω καποιο εγγλεζακι...🙄
δυο κουκλιστικα μπλε κοινα μπατζι βλεπω, απλα επιδη ειναι αντρας ο ενας εχει γουρλωμενα τα ματια και ανασικομενα τα φτερα του κεφαλιου...
 
Ο Αλεξ είναι ενα κοινό μπάντζι σε μπλεδάκι το οποίο είχα βρει πρίν αρκετα χρόνια σε εναν περίπατο στο δάσος στην δουλειά μου όταν προσγειώθηκε μπροστα μου αναμεσα σε ένα σμήνος απο σπουργίτια! Ο Αλεξ εκτελει χρέη "μπαμπά" φροντίζοντας το μωρό.

Ακομα και ο μπαμπάς του μωρού δεν είναι τελικα εγγλεζάκι, αλλα μάλλον προκειται για εκθεσιακό μπάντζι καθώς δεν εχει το μεγεθος ενός εγγλέζου αλλα διαφερει και λιγο απο τα κοινα παπαγαλάκια! Ειναι απλά λιγο πιό "κεφάλας" και του έμεινε ο τιτλος!
 
Δεν ξερω πως μου κολλησε οτι ηταν εγγλεζακι.

Ακομα και ο μπαμπάς του μωρού δεν είναι τελικα εγγλεζάκι, αλλα μάλλον προκειται για εκθεσιακό μπάντζι καθώς δεν εχει το μεγεθος ενός εγγλέζου αλλα διαφερει και λιγο απο τα κοινα παπαγαλάκια! Ειναι απλά λιγο πιό "κεφάλας" και του έμεινε ο τιτλος!


Εγγλεζακι και εκθεσιακο μπατζι το ιδιο δεν ειναι;
 
Σου κολλησε γιατι επειδη διεφερε λιγο απο τα κοινα μπατζι, νομιζα αρχικα οτι ήταν εγγλεζάκι. Ηταν και μικρό σε ηλικια όταν το πηρα και πιστευα πως μεγαλώνοντας θα γινόταν πιο γιγαντόσωμο, αλλα τελικά δεν αναπτυχθηκε. Τα εκθεσιακά μπάντζι έχουν κάποια συγκεκριμένα στανταρντ τα οποία εν μερει καλυπτει κεφάλας μου, αλλα και να μην είναι, λιγο με νοιαζει! Εξάλλου δεν προκειται να τον κατεβασω σε καμια έκθεση! Μου αρκει που σε συμπεριφορά τουλάχιστον είναι Εγγλέζος( Τζεντελμαν)!:D
 
Η επιθυμία σας... Διαταγή! Απολαυστε τα σε κοντινά πλάνα!
 

Συνημμένα

  • morakia 6-7-09 016.webp
    morakia 6-7-09 016.webp
    37,5 KB · Προβολές: 110
  • morakia 6-7-09 017.webp
    morakia 6-7-09 017.webp
    25,9 KB · Προβολές: 107
  • morakia 6-7-09 018.webp
    morakia 6-7-09 018.webp
    36,2 KB · Προβολές: 105
  • morakia 6-7-09 021.webp
    morakia 6-7-09 021.webp
    30,7 KB · Προβολές: 106
  • morakia 6-7-09 024.webp
    morakia 6-7-09 024.webp
    27,8 KB · Προβολές: 106
Δεν ξερω αν το προσεξατε, αλλα το ένα βγηκε πρασινακι! Απο οτι μου ειπε και ο γιος μου ετσι εμαθαν στο σχολείο:Αν ανακατεψεις μπλε με κιτρινη νερομπογιά βγαινει πρασινάκι!:D Κανενα δεν ειναι λουτινάκι! αλλα ολα ειναι λατρεμενα! Εχουν ηδη βρεθεί και οι συγγενεις και φίλοι που θα τα υιοθετησουν και μετα τις καλοκαιρινές διακοπές θα είναι στα σπιτάκια τους! Να ξεκουραστουν οι γονείς και αργοτερα βλέπουμε!
 
Back
Top