Γενικά Τελικά, ένας όχι και τόσο έμπιστος και φθηνός εκτροφέας

Κατάσταση
Κλειστό.
Ναι εχεις δικιο αλαξτε το αμα θελετε!

Απο που κι ως που να αλλαξει ο τιτλος;Εσυ τον θεωρεις εμπιστο και φθηνο αφου σε εχει εξυπηρετισει, ενω αλλοι εχουν κακες εμπειριες μαζι του.Αυτο ειναι προσωπικο. Σε ευχαριστουμε που μας τον προτεινες, απο κει και περα πιστευω οποιος ερθει σε επικοινωνια με το συγκεκριμενο εκτροφεα μπορει να βγαλει τα δικα του συμπερασματα, αναλογα με το πως θα φερθει στον ΙΔΙΟ :)
 
δεν το εκφρασα σωστα ενοουσα πως δεν ειναι μεσα στο forum αρα δεν μπορουμε να εχουμε διαλογο μαζι του.
Δεν εκφράζουμε άποψη μόνο όταν κάνουμε διάλογο. Όπως εκφράστηκε η άποψη του μέλους μας που πρότεινε τον εκτροφέα χωρίς να είναι ο ίδιος παρόν, έτσι εκφράζουν και οι υπόλοιποι την άποψή τους γι αυτόν.

Η συζήτηση είναι ελεύθερη και ανοιχτή για να συμμετάσχει οποιοσδήποτε.
 
Εμενα παντως με εξυπηρετησε! τωρα ο καθενας εχει την δικια του γνωμη και αποψη για αυτο ειπα να αλλεξετε τον τιτλο και οποιον τον ενδιαφερει ας μιλισει μαζι του!
 
Δεν βρισκω ομως σωστο να γραφωνται αρκετα βαριες κατηγοριες για παρανομο εμποριο αθλιες συνθηκες να εμπλεκετε μαγαζι χωρις στοιχεια ακουγοντε σαν συκοφαντιες γιατι να μην τα γραφουμε ξεκαθαρα ειναι αυτο εκεινο το αλλο με ονοματα και εμπραντες αποδιξεις (κατανοω πως κανω το συνιγορο του διαβολου αλλα δεν μου αρεσε ολο αυτο το σουσουρο)👎:)
 
Εχεις δικιο, ισως αυτοι που δεν αναφερουν ονοματα θεωρουν οτι ειναι δυσφημιση και απαγορευεται.. Νομιζω ομως πως εχω δει μεσα στο φορουμ οτι ΠΡΕΠΕΙ να καταγγελνουμε τετοιες καταστασεις και να μιλαμε καθαρα για τον ταδε εκτροφεα ή καταστημα που μας δυσαρεστησε, ετσι ωστε να εχουν επιγνωση του τι συνεβει και τα υπολοιπα μελη, να μην την πατησουν και αλλοι δηλαδη..
 
Δήμο σε ευχαριστώ για την πληροφορία!
Ξέρεις αν στέλνει Λάρισα;
 
Υπάρχει και ένας εκτροφέας στην Ορεστιάδα όπου και περιμένω να σκάσουν τα αβγά από lovebird για να πάρω. Όλα τάισμενα στο χέρι.έχει και ζευγαράκι έτοιμα που έχουν κάνει και γεννα.. Έχει πάρει ακόμα ένα μέλος του forum πουλί από αυτόν, στο fb αν κάνετε αναζήτηση -εκτροφέας παπαγάλων θα τον βρείτε είναι από Ορεστιάδα έχει και τηλ εκεί και πολλές πολλές φώτο
 
Ευχαριστουμε πολυ για την πληροφορια! 🙂Μολις το παραλαβεις πες μας την εμπειρια σου με αυτον τον εκτροφεα! Ομως δεν μπορεσα να τον βτω στο Fb λαθος ονομα!
 
Ευχαριστουμε πολυ για την πληροφορια! 🙂Μολις το παραλαβεις πες μας την εμπειρια σου με αυτον τον εκτροφεα! Ομως δεν μπορεσα να τον βτω στο Fb λαθος ονομα!
στην αναζητηση εγραψα΄'εκτροφεας παπαγαλων΄' και βγηκαν αρκετοι ο ενας ειναι απο Ορεστιαδα, οι φωτο του παντως δεν ηταν ασχημες.
 
Το συγκεκριμένο άτομο δεν είναι εκτροφέας αλλά διακινεί κυρίως εισαγόμενα πουλιά ή πουλιά τρίτων που κρατιούνται σε άθλιες συνθήκες.
Για αυτον οντως καλα τα λες δεν εχω ακουσει καλα πραγματα
 
Δήμο επειδή εχω δεί και εγω τις αγγελίες του και με ενδιαφέρουν, μηπως ξερεις το e-mail του κ.Χρήστου; να επικοινωνήσω μαζι του και να προσπαθήσω να επισκεφτώ τον χωρο του μιας και μενει σχετικα κοντα μου.
 
Δήμο επειδή εχω δεί και εγω τις αγγελίες του και με ενδιαφέρουν, μηπως ξερεις το e-mail του κ.Χρήστου; να επικοινωνήσω μαζι του και να προσπαθήσω να επισκεφτώ τον χωρο του μιας και μενει σχετικα κοντα μου.
Παιδιά έχω εγώ κάποιο e mail και το κινητό φυσικά αν όντως θέλετε να ψάξετε το θέμα.Αγόρασα κ εγώ τη μικρή μου κοκατιλίνα από εκεί, συναντήθηκα μαζί του, μπορώ να σας πω την εμπειρία μου και να δω αν όντως μου είπε κ εμένα ψέμματα αλλά δεν θεωρώ και πολύ σωστό σε αυτό το θέμα που ο Δήμος το άνοιξε καλοπροαίρετα!
 
Παιδιά έχω εγώ κάποιο e mail και το κινητό φυσικά αν όντως θέλετε να ψάξετε το θέμα.Αγόρασα κ εγώ τη μικρή μου κοκατιλίνα από εκεί, συναντήθηκα μαζί του, μπορώ να σας πω την εμπειρία μου και να δω αν όντως μου είπε κ εμένα ψέμματα αλλά δεν θεωρώ και πολύ σωστό σε αυτό το θέμα που ο Δήμος το άνοιξε καλοπροαίρετα!
Σωστά...
Πρέπει οι απαντήσεις να είναι στο "πνεύμα" του ερωτήματος και να έχουν βοηθητικό προς το ερώτημα χαρακτήρα.
Δήμο επειδή εχω δεί και εγω τις αγγελίες του και με ενδιαφέρουν, μηπως ξερεις το e-mail του κ.Χρήστου; να επικοινωνήσω μαζι του και να προσπαθήσω να επισκεφτώ τον χωρο του μιας και μενει σχετικα κοντα μου.
Αν θέλεις μπορείς να ανοίξεις νέο θέμα ώστε να μπορέσουν και οι υπόλοιποι να καταθέσουν τις απόψεις τους και τις εμπειρίες τους ακολουθώντας όλοι μας τους όρους χρήσης του petbird για προσωπικά στοιχεία κλπ.
 
Κατάσταση
Κλειστό.
Back
Top