Γενικά Τη σμαραγδένια μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Τοτε και κατι αλλο δουλευει ασταματητα 🔫💩

😛
Εννοείται 😂
Επίσης παίζει ασταμάτητα, γιατί αλλιώς τέτοια φαγάνα που είναι θα είχε γίνει περιστερι 😐
[automerge]1561910143[/automerge]
Εγω βλεπω οτι η φωτο παει για καρτ ποστάλ! Τελειος συνδιασμος χρωμάτων!
Τέλειος συνδυασμός λαχανικών να λες! Δεν ήξερε ποιο να πρωτοδιαλεξει 😁 έτρωγε γρήγορα γρήγορα μια από το ένα και μια από το άλλο. Σε κάποια προηγούμενη ζωή θα πρέπει να λιμοκτονουσε, δεν εξηγείται αλλιώς 🤨
 
Τι όμορφη φαγανή κουκλίτσα!
Τελικά τα κοριτσάκια τρώνε ότι βρουνε στο δρόμο τους ακρίδα ένα πράγμα. Ομως πειραζουνε τα αγόρια γι' αυτό μένουνε στιλάτα.
 
Τι όμορφη φαγανή κουκλίτσα!
Τελικά τα κοριτσάκια τρώνε ότι βρουνε στο δρόμο τους ακρίδα ένα πράγμα. Ομως πειραζουνε τα αγόρια γι' αυτό μένουνε στιλάτα.
Πράγματι 😁
Καμια σχέση με τον άλλο που ειδικά όταν ήταν μικρότερος μου έβγαζε την ψυχή για να φάει.
 
Τι όμορφη φαγανή κουκλίτσα!
Τελικά τα κοριτσάκια τρώνε ότι βρουνε στο δρόμο τους ακρίδα ένα πράγμα. Ομως πειραζουνε τα αγόρια γι' αυτό μένουνε στιλάτα.
Πράγματι 😁
Καμια σχέση με τον άλλο που ειδικά όταν ήταν μικρότερος μου έβγαζε την ψυχή για να φάει.
Θα πρέπει να δείτε τον Πέπερ να τρώει! Δεν τον προλαβαίνω στα λαχανικά και φρούτα, αντιθέτως η Λήδα μου φαίνεται πως... Προσέχει τη σιλουέτα της πια 😉
 
Είναι τέλειααα...😍
Όταν είναι έτσι ο δικός μου, μια φορά τη μέρα δλδ, σφίγγω τα δόντια μου να μην τον φάω...
Κι εμένα μου αρέσουν πολύ 😁
Η μικρή βουτάει μετά μέσα στο νερό και το καθαρίζει, ο άλλος περιμένει να του το καθαρίσω εγώ 🙄
 
Κι εμένα μου αρέσουν πολύ 😁
Η μικρή βουτάει μετά μέσα στο νερό και το καθαρίζει, ο άλλος περιμένει να του το καθαρίσω εγώ 🙄
Μαμακιας Ζωή μου τι περιμένεις; 🙃😂
 
Μαμακιας Ζωή μου τι περιμένεις; 🙃😂
Εντελώς όμως! Δεν ξέρω τι έχω κάνει λάθος με αυτό το πουλί.
Να φανταστείς ακόμη τον ταΐζω στο στόμα, αλλιώς δεν τρώει 🤨

IMG_20190703_095601_6__1562138721_54148.webp
 
Back
Top