Γενικά Τη σμαραγδένια μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
*Η άποψή μου είναι να μην αργήσει καθόλου, θέλω να πω πως δεν χρειάζεται να παραγνωριστούν. Η μέχρι τώρα εμπειρία που έχω λέει, πως στην αρχή όλα πάνε τέλεια μεταξύ τους, μετά αλλάζουν...
**Ευτυχώς, για να του ξεφεύγει... Δεν φαντάζομαι να του επιτεθεί αυτή πρώτη, αφού τα παιχνίδια θα της τραβήξουν το ενδιαφέρον!Η γνώμη μου είναι ν΄αλλάξεις θέση στα παιχνίδια και άστους μόνους ενώ παρακολουθείς στενά αντιδράσεις. Για εμένα είναι η καταλληλότερη ώρα, τώρα που ο ένας εξερευνά τον άλλο και συνήθως τ΄αγόρια ''κρατάνε'' τους τύπους 😛
***Πολύ καλά έκανες! Αν κι εγώ πιστεύω πως αν τα παιχνίδια αλλάξουν εντελώς θέση και τα τοποθετήσεις αραιά αραιά σε κάποια επιφάνεια, δεν θα γίνει τίποτα...
Αύριο θα καθίσουμε κανονικά στο τραπέζι για να δούμε αν θα έρθει και η μικρη. Θα κρεμάσω άλλα παιχνίδια στο πάρκο και θα βάλω μπρόκολο παντού. Όταν υπάρχει μπρόκολο ο Σαχαμπ αδιαφορεί για οτιδήποτε άλλο. Και ο Θεός βοηθός 😁
 
... Όταν υπάρχει μπρόκολο ο Σαχαμπ αδιαφορεί για οτιδήποτε άλλο. Και ο Θεός βοηθός 😁
Μπρόκολο! Ο καλύτερος αντιπερισπασμός λοιπόν! 👍
 
Παιδια εδω θελει μουσικη υποκρουση 😂
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Μην μου μιλας, ταιζε με μονο μπροκολο!
 
Παιδια εδω θελει μουσικη υποκρουση 😂
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Μην μου μιλας, ταιζε με μονο μπροκολο!
😀 απίστευτος είσαι!
 
αντε αντε να φαμε κ κουφετα!
Πιο πιθανό το βλέπω Ζαχαρία να φάτε κουφέτα από εμένα πάρα από τον μπόμπιρα 😁
[automerge]1559074866[/automerge]
Τι κουφετα; Εδω μπομπονιερες για βαφτίσια θαχουμε σε λιγο οπως παει 🙄 😎
Να δω και τον Σαχαμπ σοβαρό μπαμπά, να ταΐζει νεοσσούς και δεν θέλω τίποτα άλλο 😂
 
ποτε μη λες ποτε!
Δεν έχεις και άδικο, αλλά προς το παρόν αδυνατω ακόμη και να τον φανταστω μέσα σε φωλιά με τα μικρά του. 😅
 
Να δω και τον Σαχαμπ σοβαρό μπαμπά, να ταΐζει νεοσσούς και δεν θέλω τίποτα άλλο 😂

Δεν έχεις και άδικο, αλλά προς το παρόν αδυνατω ακόμη και να τον φανταστω μέσα σε φωλιά με τα μικρά του. 😅
Δεν ξέρω Ζωή. Το θεωρείς απαραίτητο; ως εξέλιξη εννοώ, σ΄ενδιαφέρουν αυγά-πουλιά και ότι αυτό συνεπάγεται;
 
Θεωρητικα ολοι θελουν να ζησουν την μητροτητα στα πουλακια, τα προβληματα ειναι το μετα βεβαια!
Σαν σκεψη κ εμενα μου αρεσει αλλα. Ξεροντας τα επομενα προβληματα, να πανε καλα τα μικρα να μην αρωστησουνε, το τι θα κανω με τα μικρα, θα τα κρατησω ; Και αν ναι που και τι θα γινει με τις αιμομιξιες; θα τα δωσω; ναι αλλα σε ποιον; θα περνανε καλα; Ουφφφ αγχωθηκα! 🙄
 
Δεν ξέρω Ζωή. Το θεωρείς απαραίτητο; ως εξέλιξη εννοώ, σ΄ενδιαφέρουν αυγά-πουλιά και ότι αυτό συνεπάγεται;
Όχι καθόλου Σίσσυ μου.
Απλα τα παιδιά ανεφερθηκαν σε κουφέτα και βαφτιστικες μπομπονιέρες και προσπάθησα να το κάνω εικόνα 😁
[automerge]1559130634[/automerge]
Θεωρητικα ολοι θελουν να ζησουν την μητροτητα στα πουλακια, τα προβληματα ειναι το μετα βεβαια!
Σαν σκεψη κ εμενα μου αρεσει αλλα. Ξεροντας τα επομενα προβληματα, να πανε καλα τα μικρα να μην αρωστησουνε, το τι θα κανω με τα μικρα, θα τα κρατησω ; Και αν ναι που και τι θα γινει με τις αιμομιξιες; θα τα δωσω; ναι αλλα σε ποιον; θα περνανε καλα; Ουφφφ αγχωθηκα! 🙄
Ότι είναι ο Σαχαμπ δηλαδή το πιο νορμάλ δείγμα παρροτλετ και θα θελήσω να τον ζευγαρωσω για να μην χαθεί το είδος 😂
 
Τελευταία επεξεργασία:
Μεταφερθηκαμε και στο τραπέζι. Τα παιχνίδια τα κατέβασα κάτω επειδή η Εσμεραλντα τα φοβοταν και δεν ερχόταν. Άρχισε αμέσως να τρώει

IMG_20190530_121311_6_2__1559210934_98484.webp

IMG_20190530_121307_5__1559210997_62705.webp

Ο Σαχαμπ όμως τη βλέπει και φεύγει. Έχω την εντύπωση πως την φοβάται λίγο 😂
 
:DΩραία! αυτό συμβαίνει συνήθως, ο ένας από τους δυο γίνεται πιο διστακτικός... Μετά αλλάζουν οι ρόλοι και ξανα αλλάζουν κτλ κτλ 👍 Καλή αρχή στη φιλία τους λοιπόν!
[automerge]1559211928[/automerge]
😀 σαν πιγκουινακια ειναι τα μικρουλια
Τώρα που το λες Τάκη...ίδιο στήσιμο πιγκουίνων 😂
63687
 
Τελευταία επεξεργασία:
😀 σαν πιγκουινακια ειναι τα μικρουλια
Η Εσμεραλντα Τάκη περπατάει και σαν πιγκουινακι πάνω στο συγκεκριμένο τραπέζι 😁
 
:DΩραία! αυτό συμβαίνει συνήθως, ο ένας από τους δυο γίνεται πιο διστακτικός... Μετά αλλάζουν οι ρόλοι και ξανα αλλάζουν κτλ κτλ 👍 Καλή αρχή στη φιλία τους λοιπόν!
[automerge]1559211928[/automerge]

Τώρα που το λες Τάκη...ίδιο στήσιμο πιγκουίνων 😂
View attachment 63687
Γερά νεύρα πρέπει να έχω δηλαδή 😏
 
Back
Top