Γενικά Τη σμαραγδένια μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Ή που φοβάται ότι θα αρχίσει να ζητάει γάμους ή που πάει να μας την κάνει γυριστή! Όπως και να χει υπάρχουν πειστήρια! Πρέπει να την αποκαταστήσει! 😁
😂 Λες;
Κοίταξε με πόσο παράπονο με κοιτάζει που έφυγα και τον άφησα μόνο μαζί της 😁
 
😂 Λες;
Κοίταξε με πόσο παράπονο με κοιτάζει που έφυγα και τον άφησα μόνο μαζί της 😁
Εμ να μη σε κοιτάει; Η μαμά είναι μαμά.. Και σε φροντίζει και χωρίς απαιτήσεις κιόλας! Η Σαχάμπαινα όμως; Εδώ πήρε ήδη το όνομα του! 😂
 
Εμ να μη σε κοιτάει; Η μαμά είναι μαμά.. Και σε φροντίζει και χωρίς απαιτήσεις κιόλας! Η Σαχάμπαινα όμως; Εδώ πήρε ήδη το όνομα του! 😂
Έχεις δίκιο. 🤨
Σήμερα γέλασα με την ψυχή μου. Εγώ καθόμουν στη μια άκρη του τραπεζιού και ο Σαχαμπ πάνω στο χέρι μου έτρωγε. Η Εσμεραλντα ήταν στην άλλη άκρη του τραπεζιού. Ξαφνικά έσκυψε το κεφάλι και άρχισε να τρέχει σαν κοτοπουλακι για να ανέβει κι αυτή στη χούφτα μου και να φάει. Ο Σαχαμπ όταν την είδε άρχισε να τρέχει πάνω στο χέρι μου για να κρυφτεί κάτω από τα μαλλια μου 😂
 
Έχεις δίκιο. 🤨
Σήμερα γέλασα με την ψυχή μου. Εγώ καθόμουν στη μια άκρη του τραπεζιού και ο Σαχαμπ πάνω στο χέρι μου έτρωγε. Η Εσμεραλντα ήταν στην άλλη άκρη του τραπεζιού. Ξαφνικά έσκυψε το κεφάλι και άρχισε να τρέχει σαν κοτοπουλακι για να ανέβει κι αυτή στη χούφτα μου και να φάει. Ο Σαχαμπ όταν την είδε άρχισε να τρέχει πάνω στο χέρι μου για να κρυφτεί κάτω από τα μαλλια μου 😂
Τρέχει μακριά από τις ευθύνες του! 😁😂😁 Το κορίτσι μας θα στεναχωριεται όμως!
 
Τρέχει μακριά από τις ευθύνες του! 😁😂😁 Το κορίτσι μας θα στεναχωριεται όμως!
Σίγουρα στεναχωριεται. Τον λατρεύει τον μπόμπιρα 😁
 
Τι κρύβει ο έρωτας στα μονοπάτια του;
Τι μπορεί να κάνει μια παπαγαλινα μέχρι να πετύχει το σκοπό της;
Να παρασυρει τον αθωο κ αβγαλτο Σαχαμπ και να...

Συνεχίζεται!
 
Αυτό ήταν, αύριο βγες στην αγορά για προσκλητήρια... :)
Αύριο θα είναι αργά. Μπορεί να αλλάξει γνώμη 😂
[automerge]1559478738[/automerge]
Τι κρύβει ο έρωτας στα μονοπάτια του;
Τι μπορεί να κάνει μια παπαγαλινα μέχρι να πετύχει το σκοπό της;
Να παρασυρει τον αθωο κ αβγαλτο Σαχαμπ και να...

Συνεχίζεται!
Πραγματικά σαν αθώος και αβγαλτος συμπεριφέρεται ο Σαχαμπ. Μόνο σε εμενα το παίζει τσαμπουκας.
 
Τέλεια! Μπορεί και να συνεχίσουν ήρεμα έτσι για να κάνουν τη διαφορά. :)
Μας πήρε πάρα πολύ χρόνο αλλά επιτέλους καταφεραμε να φτάσουμε στο επιθυμητό για εμένα σημειο, δηλαδή να συνυπάρχουν αρμονικά εκτός κλουβιου. Ελπίζω να παραμείνουν έτσι. Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία 😁
 
Back
Top