Γενικά Αγορα παπαγαλου απο το εκτροφειο στη Ροδο

Τους οδηγους απο το κτελ το δικο μου τους γνωριζω και λογο της δουλειας μου,τωρα εσυ μαθε ποιος θα ειναι σε εκεινο το δρομολογιο και πριν φυγει για Αθηνα παραλεσε τον(5ευρω στο χερι)να το παρει μαζι του μεσα στο λεωφορειο! Μακαρι να πεσεις σε καλο οδηγο!
 
Αν τον βαλει κατω στις αποσκευες λες να παθει τιποτα;
Σε κλουβι ειπα τον Αργυρου να το βαλει λες να βγαλει καμια κραβγη και να τον αφησουν Αθηνα;. 😀 Εσυ σε κλουβι θα το βαλεις;
 
Τα κοκατουα τα στελνει σε κλουβι για μεταφορα σκυλων(μεγαλο)τα Lovebird μου τα εστειλε σε ενα μιρου κλουβακι σαν να ηταν μια χρησης αφου μετα το πεταξα!
 
Ε τετοιο θα ειναι και το δικο μου. Εφθυμη θα σου πω νεοτερα απο βδομαδα. Τα λεμε 😉Καλα να περνας στην παραλια που βρισκεσε:beach_relax:
 
Δεν ειμαι ακομη σε παραλια τωρα φευγω για χαλκιδικη! Τα λεμε καλα να περνας!
 
Τυχερουληηη!
Ποσο σε ζηλευω που θα εχεις σε λιγες μερες το φιλαρακι σου!
Εγω παντως ρωτησα για το Κτελ. Ο πατερας της κοπελας του αδερφου μου ειναι ιδιοκτητης κ οδηγος Κτελ. Μου ειπε πως απο την στιγμη που το πουλι ειναι μεσα σε κλουβι τοτε μπορεις να το παρεις μαζι σου στην θεση σου.
Τωρα που το πουλακι ειναι ασυνοδευτο δεν ξερω τι γινεται, δε μπορω να βοηθησω!
Ποια μερα ερχεται ειπες; Και με πιο καραβι,ξερεις; Μηπως καταφερω και παω μαζι με τον ανθρωπο στα κτελ για να μιλησω στον οδηγο. Η εστω εκεινος δεν θα μπορεσει να του μιλησει;
Καλως να τα δεχτητε και οι 2!
 
Γεια σου Ιωαννα. 😉Δεν ξερει ακομα ο Αργυρου πια μερα θα το στειλει μου ειπε η Τεταρτη η Πεμπτη θα μου πει την Τριτη. Γι αυτο δεν ξερω τιποτα ακομα ουτε για το πλοιο. Οταν μου πει θα σε ενημερωσω απο βδομαδα. Γινεται δηλαδη να βρεις ποιος θα ειναι ο οδηγος και να του το πεις; Οποιος και να ειναι;
 
Κοιτα, δεν ξερω αν μπορω να τον βρω. Να εισαι σιγουρος πως αν ησουν προς Πατρα τοτε θα το ειχε σιγουρα διπλα του!
Απλα ελεγα μηπως πηγαινα και εγω μαζι του για να του μιλησω. Θα επικοινωνησω και με την κοπελα του αδερφου μου μηπως μπορουμε να κανουμε κατι.
Την Πεμπτη θα μπορω, αν βεβαια ερθει μετα τις 6.
 
Ναι μονο που ειμαι Λαρισα:D
Οταν λες μετα τις 6 το απογευμα; Αρα εδω θα ερθει 9 το βραδυ;
 
Αυτο σου ειπα πως αν ησουν απο κατω τοτε θα ηταν σιγουρα πανω και οχι μαζι με τις αποσκευες.
Εγω τελειωνω απο το καραβι κατα τις 6.Αν ερχοταν εκεινη την ωρα θα μπορουσα να πηγαινα απο εκει
 
Ιωαννα θα σου πω απο βδομαδα τωρα οτι και να λεμε δεν βγαζει πουθενα.Απο βδομαδα που θα εχω νεοτερα θα σου πω😉Οκ?
 
Καινουργια νεα για το ρικνεκ μου

Καλησπερα σε ολους 😉Ο παπαγαλος μου ερχεται απο την Ροδο την Πεμπτη το πρωι. Μολις ερθει θα σας ανεβασω φωτο να τον δειτε 😉
 
Πανο μαζι με τον δικο μου το ζακο ερχονται Πεμπτη πρωι, στα κτελ λοιπον ραντεβου! Με το καλο να μας ερθουν!
 
Γεια σου Κωστα! Πιστευω να καταλαβω ποιος εισαι! Εμενα αυτος μου ειπε οτι σε λενε Γιαννη! Μηπως μπερδευτικε;
 
Μπερδευτηκε,θα βρεθουμε εκει, εγω θα περιμενω τον ζακο κ εσυ το ρικνεκ
 
Παιδια καλησπερα το πηρα το ρικνεκ. Πολυ ημερο αλλα στο αριστερο του ποδι ενα δαχτυλο ειναι στραβο! Πηρα τον Αργυρου και μου ειπε συμβενουν αυτα στις γεννες! Τι μπορω να κάνω;
 
Πανο αν μπορεις βαλε μια φωτο αλλα οπως σου ειπα δεν νομιζω να ειναι τιποτα
 
Back
Top