Αναπαραγωγή Αναπαραγωγή κόκκινα μωσαϊκά 2019

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης nikosk1
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Να σου πω την αλήθεια δεν είμαι και τόσο τον εκθέσεων αλλά δύο τρία φιλαράκια με έχουν τρελάνει, όπως και ο σύλλογος μού που από πέρσι μου ζητάει να πάω κάποια πουλιά και εγώ το απέφευγα,
Ναι, καταλαβαίνω! "Εξετάζεις" όλους τους παράγοντες για μια επικείμενη συμμετοχή σου. Σε ευχαριστώ για την απάντηση σου και ευελπιστώ να τολμήσεις να διαγωνιστείς!
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Ένα αρσενικό σίγουρα όχι πολύ καλό αλλά με κάποια θετικά στοιχεία, έχει λίγο δρόμο ακόμη να ολοκληρωθεί.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
FB_IMG_1564833670828.webpFB_IMG_1564833662491.webpFB_IMG_1564833645433.webp
 
Αν και είναι πολύ νωρίς ακόμα νομίζω πώς είναι ένα ενδιαφέρον πουλάκι.
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Ευχαριστώ Γιάννη!
Δεν την συμπαθεί γιατί μόλις μετακόμισε η κοπελιά.
Καλησπέρα. Ηθελα να ρωτήσω μήπως υπάρχει κάποιο θυληκο που να χαρίζεται είτε να πουλάτε σε χαμηλό κόστος; Ευχαριστώ
 
Καλησπέρα. Ηθελα να ρωτήσω μήπως υπάρχει κάποιο θυληκο που να χαρίζεται είτε να πουλάτε σε χαμηλό κόστος; Ευχαριστώ
Δυστυχώς Μιχάλη είναι κλεισμένα όλα, αν αλλάξει κάποιος γνώμη και περισσέψει κάποιο θα το γνωρίζω τον Νοέμβριο που θα τα δώσο.
 
Οκ να ρωτήσω αυτά τι τιμή έχουν;
Θα σού πω τιμή γενικά που μπορείς να βρεις αν ψάξεις σε εκτροφείς από 15 ευρώ έως 120 ευρώ το ένα πουλί εδω Ελλάδα ανάλογα το τι ακριβώς ψάχνεις
 
Θα σού πω τιμή γενικά που μπορείς να βρεις αν ψάξεις σε εκτροφείς από 15 ευρώ έως 120 ευρώ το ένα πουλί εδω Ελλάδα ανάλογα το τι ακριβώς ψάχνεις
Οκ ευχαριστώ. Αν γινει κάποια ακυροσει παρακαλώ ενημερώστε με
 
Aσ' τα αυτά. Είναι εργαλεία για σένα και μόνον. Κανένα απο εκείνα τα εκθεσιακά λουλουδάκια βγάλε. Τώρα μεγαλώσανε δεν "ματιάζονται" 😊
😀
Έχουμε αρκετό δρόμο ακόμη αλλά δεν μπορώ να πώ ότι είμαι ικανοποιημένος, περιμένω να δω και από τα τελευταία αν θα έχουμε καμία έκπληξη αλλά και πάλι δεν θα είναι κάτι το ιδιαίτερο, δυστυχώς το 1/4 είναι μόνο αρσενικά φέτος και το καλύτερο πουλάκι που έβγαλα είναι θηλυκό
FB_IMG_1566411290952.jpg
ας ελπίσουμε του χρόνου να γίνει το αντίθετο.
 
Back
Top