Γενικά Αντίο Ροζαλία

Ενημερωτικα επιστροφη χρηματων γινεται εντως 14 ημερων απλα αυτοι λενε τα δικα τους και ο κοσμος ''ψαρωνει'' και δεν ασχολειται. Στο θεμα μας τωρα εγω θα σου προτεινα να παρεις πιστωτικο και να παρεις κατι αλλο? Ισως τροφες αξεσουαρ κτλπ. Το λεω γιατι ειναι πολυ πιθανο να ειναι και τα υπολοιπα αρρωστα , εγω δεν θα το ρισκαρα προσωπικα.
 
@Ameli Σε ευχαριστώ πολύ.Κι εγώ το εύχομαι
@HxC Ούτε εγώ θα το ρισκάρω.Θα αγοράσω τροφές, άμμους,καθαριστικά...
Κάτι άλλο που μου έκανε εντύπωση στο συγκεκριμένο πετ σοπ, ήταν ότι τέτοιες μέρες με καύσωνα είχαν τα ζώα σε εξωτερικό χώρο χωρίς κανέναν απολύτως τρόπο για να δροσίζονται.Και όχι μόνο στα πτηνά αλλά και στα κουνέλια που έχουν τόσο τρίχωμα πάνω τους!
 
@Ιωάννης 2021 οπότε αν κατάλαβα καλά στο ταξίδι δεν θα μπορεί να τηρηθεί η καραντίνα αν είναι και τα αλλά πουλάκια μαζί. Η καραντίνα θα πρέπει να γίνεται σε διαφορετικό χώρο όχι μόνο σε διαφορετικό κλουβί.
 
Εγω δε θα έμπαινα καν στη διαδικασία να πάρω ξανά το οτιδήποτε από αυτόν, ούτε καν τα λεφτά πίσω.

Θα τον ενημέρωνα ότι μου έδωσε άρρωστο πουλι και θα του έλεγα χαιρετίσματα.
 
@Ιωάννης 2021 Κρίμα για το πουλάκι. Συμφωνώ με την Μαρία, αφού έχεις σκοπό να φύγεις, μην πάρεις άλλο πουλάκι τώρα. Καλύτερα όταν γυρίσεις. Για να έχεις το χρόνο ίσως να ψάξεις από εκτροφέα για να είναι σίγουρα υγιές και για να μην ταλαιπωρηθει από ένα ταξίδι, αν σκεφτείς ότι το καινούριο περιβάλλον στρεσαρει τα πουλιά πόσο μάλλον ένα ταξιδι και κάτω από αυτές τις κλιματολογικές συνθήκες. Και πάλι λυπάμαι πολύ που πέρασες τέτοιο σοκ με την ξαφνική απώλεια αλλά μάλλον ήταν ήδη πολύ άρρωστο.
 
Το πετ σοπ λέγεται PetMall

Σας ευχαριστώ όλους γι την συμπαράσταση...Με βοηθάτε πολύ...
Λυπάμαι πολύ για το πουλακι κ κατανοώ πλήρως το ποσό άσχημα ένιωσες. Το petmall είναι αυτό στο Μαρούσι?
 
@ΜΑΡΙΑαα και @marapo έχετε δίκιο δεν θα πάρω ακόμα και όπως βλέπω η θερμοκρασία δεν θα πέσει σύντομα...Καλύτερα από Σεπτέμβρη.Εξ άλλου δεν βιάζομαι.
να ψάξεις από εκτροφέα για να είναι σίγουρα υγιές
Με τη βοήθεια του Δημήτρη ( @HxC ) βρήκα μια κυρία που πουλάει μπάτζι και σκέφτομαι να πάρω από αυτήν.
Εγω δε θα έμπαινα καν στη διαδικασία να πάρω ξανά το οτιδήποτε από αυτόν, ούτε καν τα λεφτά πίσω.

Θα τον ενημέρωνα ότι μου έδωσε άρρωστο πουλι και θα του έλεγα χαιρετίσματα.
Λέτε ε; Θα σκεφτώ τι θα κάνω
Λυπάμαι πολύ για το πουλακι κ κατανοώ πλήρως το ποσό άσχημα ένιωσες.
Ναι είναι αλήθεια ήταν απαίσιο συναίσθημα...
Το petmall είναι αυτό στο Μαρούσι?
Ναι αυτό είναι.Στην Περικλέους.
 
Back
Top