Γενικά Ζητείται σπίτι και οικονομική βοήθεια για ταλαιπωρημένη κονούρα

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης dadj
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Κατάσταση
Κλειστό.
και τι να κανω μαρια αν με δαγκωση αυτος θα μου κοψει κοματι τι λες να μην βαλω γαντια; σκεφτηκα και το αλλο για να μεταφερω το κλουβι μεσα εξω να τον πιανω με τα χερια γαντια να τον πηγαινω να πετα λιγο συνφωνεις η δεν πρεπει
 
σκεφτηκα και το αλλο για να μεταφερω το κλουβι μεσα εξω να τον πιανω με τα χερια γαντια να τον πηγαινω να πετα λιγο συνφωνεις η δεν πρεπει
ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. Εύκολα μπορεί να σου ξεφύγει στην διαδρομή, μην γυρεύεις μπελάδες :)
 
βρε δεν μου ξεφευγει να εισαι σιγουρη το θεμα αν κανει ειναι θα τον αγριεψω η θα το συνηθειση σιγα σιγα
 
το θεμα αν κανει ειναι θα τον αγριεψω η θα το συνηθειση σιγα σιγα
Βέβαια θα το αγριέψεις, οποιαδήποτε πίεση, προσπάθεια επιβολής παρά την θέλησή του, το σοκάρει, το αγχώνει και το κάνει να σε βλέπει καχύποπτα.
 
λοιπον αυτος ο παπαγαλος θα με τρελανει δεν παιζετε ο τυπος

λοιπον εβαλα ενα κρεβατι εξω στην περκολα να κοιμαμε τα βραδια οταν εχει πολυ ζεστη εκει ειναι πολυ δροσερα σου φυσα το αερακι ειναι τελεια ειναι διπλα στο παπαγαλο κοιμηθηκα καμια 2 φορες και ο τυπος απο τοτε δεν κοιματε αν δεν ξαπλωσω και εγω στο κρεβατι του βαζω πανι να μην βλεπει τιποτα φωναζει μολις ειμαι στο κρεβατι ηρεμη και με κοιτα συνεχεια να δει θα την κοπανησω και το πρωι που ξυπνα κοιτα αμεσως στο κρεβατι εχει φαει κολημα καψουρα ουτε γκομενα να ηταν με θελει συνεχεια κοντα του
 
ναι αλλα οχι συνεχεια μαρια και πολυ ζηλιαρης πιανω εξεπιτηδες τον σκυλο στην ποδια μου και λυσα να φαει το συρμα απο την ζηλεια του και μολις αφηνω το σκυλακι και παω κοντα του βαζω το χερι μου να τον χαιδεψω δεν με αφηνει με δαγκανει αλλα πολυ ελαφρια
 
😀 0χι και παλιοσκυλο το κοριτσακι μου 😀 να δεις οταν ακουει την μηχανη οταν ερχομε ο παπαγαλος σαν τρελος καταλαβαινει την μηχανη απο μακρια και εχει μαθει μαρια να τρωει παρα πολλα και πολυ ηρεμος στην αρχη φωναζε παρα πολυ τωρα σχεδον καθολου
 
δεν δινουμε καθολου;
Όχι σε όλες τις λίστες περιλαμβάνονται στα τοξικά, τόσο η ελιά όσο και ο πυρήνας της.
Μόνο το ξύλο χρησιμοποιούμε άνετα για πατήθρες κτλ.
Υ. Γ. Μην ξεχνάμε ότι και σε κάποιους ανθρώπους είναι ισχυρά αλλεργιογόνος η ελιά.
 
Κατάσταση
Κλειστό.
Back
Top