Γενικά Ο Cookie επιτέλους βολτάρει

To κλουβί του φαίνεται πολύ ωραίο, μπορείς να μας το δείξεις ολόκληρο; :)

Ειρήνη, για ερωτήσεις σχετικά με τη διατροφή ή την κατασκευή παιχνιδιών μην διστάζεις να ανοίξεις καινούριο θέμα με την ερώτησή σου για να μην χάνονται μέσα στην παρουσίαση πιο σημαντικές πληροφορίες.
63577 Μας βλέπετε λίγο άδειους γιατί μόλις τώρα το απόγευμα κάναμε επέκταση κλουβιού! Το χαρήκαμε παρα πολύ! Ανυπομονώ να το γεμίσω η αλήθεια είναι! Τώρα έχει πολύ περισσότερο χώρο για σουλατσα! 😀
 
Τελευταία επεξεργασία:
Καλησπέρα Ειρήνη! Η ζωή και οι συνθήκες διαβίωσης που του εξασφαλίζεις είναι αξιοπρεπέστατες! Εύγε! Πολλά μπράβο! Ζει πολύ χαρούμενα και όμορφα! Θρεπτικό μενού, καινούρια αυτοσχέδια παιχνίδια και μεγαλύτερο κλουβί! Έξοχα! Καλή σας συνέχεια! 🙂
 
Καλησπέρα Ειρήνη! Η ζωή και οι συνθήκες διαβίωσης που του εξασφαλίζεις είναι αξιοπρεπέστατες! Εύγε! Πολλά μπράβο! Ζει πολύ χαρούμενα και όμορφα! Θρεπτικό μενού, καινούρια αυτοσχέδια παιχνίδια και μεγαλύτερο κλουβί! Έξοχα! Καλή σας συνέχεια! 🙂
Ευχαριστούμε τόσο πολύ! 😊 Η αγάπη μας είναι μεγάλη! Προσπαθώ η αλήθεια είναι και μακάρι να υπήρχε και περισσότερος χρόνος!
 
Φτιάξε παιχνιδάκια μόνη σου αν μπορείς... Καλαμάκια, χαρτονακια.. Ο, τι έχεις...
Στη θέση σου θα έβαζα κι άλλες ταιστρες.
Ευρύχωρο κλουβί.. Θα τα περνάει τέλεια :)
Ήθελα να το ρωτήσω κιόλας αυτό με τις ταιστρες. Να βαλω κι άλλη ε; Έχω παραγγείλει μια στρογγυλή που βιδώνει που μου άρεσε! Και σκάλα μεγάλη σχοινενια και μια με χάντρες πολύχρωμες. Ας όψεται ο ΕΛΤΑ! 😒 Επίσης σχοινενιο πλέγμα μεγάλο το οποίο περιμένω να στεγνώσει! 😊
 
Ήθελα να το ρωτήσω κιόλας αυτό με τις ταιστρες. Να βαλω κι άλλη ε; Έχω παραγγείλει μια στρογγυλή που βιδώνει που μου άρεσε! Και σκάλα μεγάλη σχοινενια και μια με χάντρες πολύχρωμες. Ας όψεται ο ΕΛΤΑ! 😒 Επίσης σχοινενιο πλέγμα μεγάλο το οποίο περιμένω να στεγνώσει! 😊
Εγώ έχω 4! Αλλά οκ... Προσωπική τρέλα :)

Μεγεια του!
 
Είναι πανέμορφος! Φαίνεται ότι τον αγαπάς πολύ! Ελπίζω και εγώ να έχω τα ίδια αποτελέσματα😊
Άμα το αγαπάς κι εσύ έτσι το μικρακι σου είμαι σίγουρη! 😊 Εμείς τα καταφέραμε με υπομονή και αγάπη! 😇
 
63678 Και μου έφεραν παιχνίδια και σήμερα ήταν έτοιμη επιτέλους κι η καινούργια μου σκάλα την οποία και αγάπησα με την πρώτη ματιά! Λέω να τους παρατήσω τους απέξω!
 
Μα δεν είναι που είναι τόσο όμορφο μόνο! Είναι που είναι τοσο καλό! 😇😊😍
Είναι ίδιος με το πρώτο μου κοκατιλακι 😊

Έχει φαλακριτσα ο δικός σου;
 
Πολύ όμορφα παιχνίδια.
Πόσες ώρες πλην ύπνου μένει στο κλουβί;
Κανα δίωρο το πολύ το μεσημέρι. Το πρωί μόνο οταν θέλω να κάνω δουλειά στην οποία δε κάνει να με ακολουθήσει (πχ μαγείρεμα) και το απόγευμα μέχρι τώρα που είχα συνέχεια μαθήματα ήταν μέσα μέχρι να επιστρέψω για να τον βάλω για ύπνο μετά από λίγη ώρα! Τώρα θα κάνουμε περισσότερη παρέα το καλοκαίρι! 😊
[automerge]1559210579[/automerge]
Κι ο δικός μου έχει 😊 μια μικρή ατέλεια για να μην μας πιάνει το μάτι 😋
😀 ε ναι! Διάβασα ότι όλα έχουν μια μικρή! Δε ξέρω κατά πόσο ισχύει!
 
Κανα δίωρο το πολύ το μεσημέρι. Το πρωί μόνο οταν θέλω να κάνω δουλειά στην οποία δε κάνει να με ακολουθήσει (πχ μαγείρεμα) και το απόγευμα μέχρι τώρα που είχα συνέχεια μαθήματα ήταν μέσα μέχρι να επιστρέψω για να τον βάλω για ύπνο μετά από λίγη ώρα! Τώρα θα κάνουμε περισσότερη παρέα το καλοκαίρι! 😊
Οκ.. Άρα θα τα ευχαριστηθεί :)
Βάλε και κανένα καλαμάκι... Ο δικός μου σα τη Σαχάμπαινα τα λατρεύει!
 
Οκ.. Άρα θα τα ευχαριστηθεί :)
Βάλε και κανένα καλαμάκι... Ο δικός μου σα τη Σαχάμπαινα τα λατρεύει!
Ναι αυτό το ΣΚ λέω να δημιουργήσω πάλι! 😊Αλλά ήθελα να πάρω έντονα χρώματα για να ναι πιο όμορφα!
[automerge]1559211661[/automerge]
63686 Βέβαια αυτό είναι το αγαπημένο μας μαραφέτι από τις καινούργιες προσθήκες! Σουβλάκι Greek salad! 😁
 
Τελευταία επεξεργασία:
Back
Top