Γενικά Ο Cookie επιτέλους βολτάρει

Τι παιδί είναι αυτό Ειρήνη μου;😍
Το δικό μου! 😊
[automerge]1559234628[/automerge]
Ειρήνη, το σουβλάκι δεν δείχνει για ανοξείδοτο, πρόσεξε αν βρεις πάρε κάποιο άλλο από μη τοξικό μέταλλο
Νομίζω πως είναι όντως ανοξείδωτο. Δε θα το διακινδυνευα να μην ήταν.
 
received_2706295976052804.webp 99% Είναι αλουμινένιο, όπως και το κουπάκι της τροφής που του έχεις.
Οι σπόροι είναι στεγνοί και δεν πειράζει, τα φρούτα όμως;
, αυτά (ανοξείδωτα, φαίνεται η διαφορά ποιότητος) τα χρησιμοποιούσα παλιά αλλά και πάλι οι ροδέλες τους χάλασαν από οξείδωση...
koo.webp

Για τον λόγο αυτόν συν τη τσαπατσούλικη συμπεριφορά του πέπερ, έλυσα το πρόβλημα με τις εξωτερικές μπανιέρες και είμαστε όλοι (αυτοί-εγώ-το κλουβί-και οι τοίχοι) ευχαριστημένοι!

63712
 
, Για τον λόγο αυτόν συν τη τσαπατσούλικη συμπεριφορά του πέπερ, έλυσα το πρόβλημα με τις εξωτερικές μπανιέρες και είμαστε όλοι (αυτοί-εγώ-το κλουβί-και οι τοίχοι) ευχαριστημένοι!

View attachment 63712
@SissyΘα δω τι θα δοκιμάσω. Ευχαριστώ θερμά για τις συμβουλές. 🙂
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
View attachment 63577 Μας βλέπετε λίγο άδειους γιατί μόλις τώρα το απόγευμα κάναμε επέκταση κλουβιού! Το χαρήκαμε παρα πολύ! Ανυπομονώ να το γεμίσω η αλήθεια είναι! Τώρα έχει πολύ περισσότερο χώρο για σουλατσα! 😀
Τέλειο είναι το κλουβί και πολύ ευρύχωρο! Πόσο κοστίζει μπορείς να μας πεις; Γτ θέλω να πάρω και εγώ μεγαλύτερο.
 
Καλησπέρα! Εγώ σουβλάκι λαχανικών κάνω με ξυλάκια για σουβλάκι και με έχουν βολέψει... Βέβαια είναι η πρώτη μερα και δεν έφαγε πολύ... Αλλά πιστεύω σιγά σιγά θα αρχίσει να τρώει.
 
Τέλειο είναι το κλουβί και πολύ ευρύχωρο! Πόσο κοστίζει μπορείς να μας πεις; Γτ θέλω να πάρω και εγώ μεγαλύτερο.
Ξέχασα να απαντήσω! 😬😵 Με συγχωρείς! Εγώ το κλουβί το πήρα 50 και έκανα με άλλα 36 επέκταση με ένα ακόμα σε ίδιες διαστάσεις. Νομίζω σε αυτά τα χρήματα μπορείς να βρεις κάτι εξίσου μεγάλο και ευρύχωρο.
 
Ξέχασα να απαντήσω! 😬😵 Με συγχωρείς! Εγώ το κλουβί το πήρα 50 και έκανα με άλλα 36 επέκταση με ένα ακόμα σε ίδιες διαστάσεις. Νομίζω σε αυτά τα χρήματα μπορείς να βρεις κάτι εξίσου μεγάλο και ευρύχωρο.
Οκ δεν πειράζει μην ανησυχείς.. Οπότε μπορώ να βρω και έτοιμο κλουβί μεγάλο χωρίς να κάνω επέκταση;
Την επέκταση την έκανες μόνη;
 
Ειρήνη, μια γνωστή μου, πήρε πρόσφατα από τα τζάμπο αυτά τα καλαμάκια,457917000034-huge.jpg
Κι αυτά που είναι καλάμια με κουτάλι μαζί...
IMG_20190605_141416.webp
Περνάει φρούτα και λαχανικά και κρεμάει με σπαγγο τα καλαμάκια στο κλουβί...
Ούτε πέφτουν ούτε τίποτα...
Θα πάω να πάρω κι εγώ γιατί μαρεσε πολύ η ιδέα της και τα πλαστικά δεν είναι τοξικά...

Πάνε πάρε κι εσυ να κάνεις μια δοκιμή. 😊
 
Ειρήνη, μια γνωστή μου, πήρε πρόσφατα από τα τζάμπο αυτά τα καλαμάκια,View attachment 63898
Κι αυτά που είναι καλάμια με κουτάλι μαζί...
View attachment 63899
Περνάει φρούτα και λαχανικά και κρεμάει με σπαγγο τα καλαμάκια στο κλουβί...
Ούτε πέφτουν ούτε τίποτα...
Θα πάω να πάρω κι εγώ γιατί μαρεσε πολύ η ιδέα της και τα πλαστικά δεν είναι τοξικά...

Πάνε πάρε κι εσυ να κάνεις μια δοκιμή. 😊
Τέλειο! 😳 Κι έψαχνα αφορμή για jumbo πάλι! 😊 Θα τα τιμήσουμε!
 
μας βολεύει να κοιμόμαστε ακριβώς κάτω από τη μπούκλα!
Υπέροχη αίσθηση.. απόλυτη συμφιλίωση... ιδανική η εμπιστοσύνη.
Μπράβο σε σένα...
 
Υπέροχη αίσθηση.. απόλυτη συμφιλίωση... ιδανική η εμπιστοσύνη.
Μπράβο σε σένα...
Σας ευχαριστώ τόσο πολύ! 😊 Είναι πολύ σημαντικό να το ακούς από ανθρώπους που ξέρουν! Δε συγκρίνεται σιγουρα με τίποτα η αίσθηση της εμπιστοσύνης από ένα τόσο μικρό πλασματακι!
 
Αχ βρε ειρήνη τι όμορφος που είναι; αστράφτει από καθαριότητα! Έχει τόσο αγγελικό προσωπάκι. Τον θεωρώ ένα από τα πιο τυχερά πουλιά του φόρουμ. Η φροντίδα που του παρέχεις είναι αισθητή. Χίλια μπράβο!
 
Αχ βρε ειρήνη τι όμορφος που είναι; αστράφτει από καθαριότητα! Έχει τόσο αγγελικό προσωπάκι. Τον θεωρώ ένα από τα πιο τυχερά πουλιά του φόρουμ. Η φροντίδα που του παρέχεις είναι αισθητή. Χίλια μπράβο!
Δε τον βλέπω μόνο εγώ έτσι λοιπόν 😊 Ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ! Συχνά αγχώνομαι σχετικά με το τι χρειάζεται κι αν τον φροντίζω αρκετά (κυκλοφορούν και τόσες πληροφορίες, κάποιες φορές αντικρουομενες) άλλα προσπαθώ όσο μπορώ η αλήθεια είναι!
 
Back
Top