Γενικά Ο Cookie επιτέλους βολτάρει

Κι εγώ είδα ότι πίνει λίγο περισσότερο νεράκι τώρα με τη ζέστη..
Πολύ σωστά! Αυτό ήθελα και εγώ να πω! Τους θερμούς μήνες, που οι απαιτήσεις των πτηνών σε νερό είναι αυξημένη, η σίτιση με λαχανικά, τα οποία περιέχουν υγρά στο εσωτερικό τους, καλύπτει τις ανάγκες τους.
 
Πολύ σωστά! Αυτό ήθελα και εγώ να πω! Τους θερμούς μήνες, που οι απαιτήσεις των πτηνών σε νερό είναι αυξημένη, η σίτιση με λαχανικά, τα οποία περιέχουν υγρά στο εσωτερικό τους, καλύπτει τις ανάγκες τους.
Σχετικά με τα λαχανικά. Ποια θεωρείτε είναι η σωστή συχνότητα με την οποία πρέπει να δίνονται; Ο γιατρός μου είχε πει αντε δύο τρεις φορές τη βδομάδα. Το καλοκαίρι θέλει πιο συχνά;
[automerge]1556894089[/automerge]
Επίσης;
Σχετικά με τα λαχανικά. Ποια θεωρείτε είναι η σωστή συχνότητα με την οποία πρέπει να δίνονται; Ο γιατρός μου είχε πει αντε δύο τρεις φορές τη βδομάδα. Το καλοκαίρι θέλει πιο συχνά;
Επίσης, πόσο υποτίθεται ότι πρέπει να τρώει; Γιατί σε φώτο κλπ βλέπω κάτι μεριδαρες σε φρούτα και λαχανικά κι ο δικός μου τσιμπάει ίσα ίσα δύο τρεις φορές κι αυτο ήταν 😅
 
γγγ
τρεις φορές τη βδομάδα
Αν και του δίνω πιο συχνά, μια χαρά είναι. Γενικά θέλει ποικιλία.
Επίσης, πόσο υποτίθεται ότι πρέπει να τρώει; Γιατί σε φώτο κλπ βλέπω κάτι μεριδαρες σε φρούτα και λαχανικά κι ο δικός μου τσιμπάει ίσα ίσα δύο τρεις φορές κι αυτο ήταν 😅
χαχα... ἀστο να φάει όσο θέλει... Δοκίμασε και με πιο μικρά κομματάκια...
 
γγγ

Αν και του δίνω πιο συχνά, μια χαρά είναι. Γενικά θέλει ποικιλία.

χαχα... ἀστο να φάει όσο θέλει... Δοκίμασε και με πιο μικρά κομματάκια...
Κι εγώ έτσι προσπαθούσα να δίνω κάθε μέρα κι από κάτι και μου είπε ο γιατρός ότι θα τον παχύνω κι ότι με το σπορι του χορταίνει 😑 Αλλά απορώ και πως.. Αφού μια σταλιτσα τρώει! Είμαστε 93 Γρ παρεμπιπτόντως! 😅
 
Κι εγώ έτσι προσπαθούσα να δίνω κάθε μέρα κι από κάτι και μου είπε ο γιατρός ότι θα τον παχύνω κι ότι με το σπορι του χορταίνει 😑 Αλλά απορώ και πως.. Αφού μια σταλιτσα τρώει! Είμαστε 93 Γρ παρεμπιπτόντως! 😅

Με τα λαχανικά δεν θα παχύνει. Τα σπόρια παχαίνουν πολύ περισσότερο. Αν το πουλάκι πετάει λίγο μην φοβάσαι καθόλου.
 
Με τα λαχανικά δεν θα παχύνει. Τα σπόρια παχαίνουν πολύ περισσότερο. Αν το πουλάκι πετάει λίγο μην φοβάσαι καθόλου.
Η αλήθεια είναι ότι όταν είναι έξω πετάει πολύ! Στην αρχή λαχανιαζε λιγάκι μάλλον γιατί δεν είχε συνηθίσει και τώρα κάνει κάτι βόλτες... Άνετος! Μόνο όταν νυστάζει έρχεται και χωνεται στο λαιμό μου να κοιμηθεί!
[automerge]1556902626[/automerge]
Γλύκας είναι με το λαχανικό του!
Ευχαριστούμε 😄
 
Τελευταία επεξεργασία:
Αχ μωρέ τι γλυκας!💟💟💟Να τον χαίρεσαι Ειρήνη μου!
Ευχαριστω πολύ! 😊 Πηγή ζωής είναι ο άτιμος!
[automerge]1557334856[/automerge]
δοκιμασε ε; μπραβο!
Δε θα φάει και πολύ αλλά κάτι κάνουμε.. Τουλάχιστον τρελαίνεται όταν τα βλέπει! Με τα κόκκινα έχουμε μια αντιπάθεια (ντομάτα, πιπεριά ως τώρα)
[automerge]1557334899[/automerge]
Μια χαρά!
Τώρα θα σε βλέπει να πηγαίνεις στο ψυγείο και θα ορμάει :)
Ορμάει όπως και να χει όταν πηγαίνω κάπου! Ούτε να ντυθώ πια! 😂
 
Ούτε να ντυθώ πια! 😂
Αποσμητικό είχα σπρέυ και παίρνω πλέον ρολ ον...
Τη λακ για τα μαλλιά την αντικατέστησα με ολντ σκουλ ζελεδάκι κτλ
Γιατί από τον ώμο απλά δεν κατεβαίνει...
 
Αποσμητικό είχα σπρέυ και παίρνω πλέον ρολ ον...
Τη λακ για τα μαλλιά την αντικατέστησα με ολντ σκουλ ζελεδάκι κτλ
Γιατί από τον ώμο απλά δεν κατεβαίνει...
Να ρωτήσω κάτι; Και το άρωμα προφανώς δεν κάνει ε;
 
Και το άρωμα προφανώς δεν κάνει ε;
Εγώ βάζω οκ... Φυσικά όχι όσο είναι πάνω μου...
Αλλά άρωμα βάζουμε πριν βγούμε από το σπίτι... Μετά ξεθυμαίνει, οπότε μικρή η ζημιά φαντάζομαι...
 
Εγώ βάζω οκ... Φυσικά όχι όσο είναι πάνω μου...
Αλλά άρωμα βάζουμε πριν βγούμε από το σπίτι... Μετά ξεθυμαίνει, οπότε μικρή η ζημιά φαντάζομαι...
Οκ 🙂️ κι εγώ κάπως έτσι!
 
Να ρωτήσω κάτι; Και το άρωμα προφανώς δεν κάνει ε;
Εγώ το έχω πάντα μέσα στην τσάντα και το βάζω όταν βγω από το σπίτι 😏
Όσο για τα προϊόντα styling τα έχω βγάλει από το πρόγραμμα οριστικά για να μπορεί το αγόρι μου να παίζει ελεύθερα με τα μαλλιά μου.
 
63045 Απώλειες στη μάχη με τη φράουλα :τοίχος, τραπεζομαντηλο, χαρτοπετσέτες μαζί με τη θήκη, πυτζάμες(στις οποίες και σκουπιστηκαμε προφανώς γιατί δεν είμαστε και τίποτα βρωμιαρηδες) Να σημειωθεί ότι έφαγε μέχρι και το τσουλουφι μας.
 
View attachment 63045 Απώλειες στη μάχη με τη φράουλα :τοίχος, τραπεζομαντηλο, χαρτοπετσέτες μαζί με τη θήκη, πυτζάμες(στις οποίες και σκουπιστηκαμε προφανώς γιατί δεν είμαστε και τίποτα βρωμιαρηδες) Να σημειωθεί ότι έφαγε μέχρι και το τσουλουφι μας.
Τι γλυκός μωρέ 😍
Κι εμάς την πρώτη φορά ο τοίχος την πλήρωσε και η μπλούζα μου βεβαίως αφού ούτε κι εμείς είμαστε βρωμιάρηδες 😂
 
Back
Top