Γενικά Ο Cookie επιτέλους βολτάρει

Εσ

Εσείς ως εκτροφεας πως το βλέπετε το αγόρι μου; Ο κτηνίατρος μου είπε όλα καλά αλλά θα ήθελα να ξέρω αν πρέπει να προσέχω κάτι.
το βασικο ειναι η υγεια που το γνωριζει ο πτηνιατρος! απο κει κει περα σωστη διατροφη, καθαριοτητα και ενημερωση! Οταν τα αγαπαμε κ προσπαθουμε το καλυτερο για αυτα χωρις υπερβολες θεωρω οτι ειναι το καλυτερο!
 
το βασικο ειναι η υγεια που το γνωριζει ο πτηνιατρος! απο κει κει περα σωστη διατροφη, καθαριοτητα και ενημερωση! Οταν τα αγαπαμε κ προσπαθουμε το καλυτερο για αυτα χωρις υπερβολες θεωρω οτι ειναι το καλυτερο!
Ευχαριστώ πολύ! 😊
 
Αχ το ίδιο έπαθα κ εγώ που χθες έλειπα όλη μέρα... Οι ψυχουλες...
Κρατήσαμε λίγο μούτρα αλλά μετά κάτι αγκαλιές 😍
[automerge]1556528014[/automerge]
Αααχ, παιδάκι μου όμορφο! Φαντάζομαι την χαρά και τον δύο σας μόλις συναντηθηκατε! Να τον χαίρεσαι τον μπισκοτουλι!
Ευχαριστώ! 😊 Δε μπορούσα να τον αφήσω όταν τον είδα! Κάναμε τις πτήσεις μας και μετά βουρ για αγκαλιές και χουζούρι! Δε μπαίναμε στο κλουβί 😁
 
Καλημέρα Ειρήνη! Η μεγάλη σας αγάπη και το "δέσιμο" σας δεν κρύβονται! Σας χαιρόμαστε όλοι! Πολλά μπράβο! 🙂
Καλημέρα και χρόνια πολλά ! 😊 Ευχαριστούμε πολύ! ❤️️️️️
 
Καλημέρα Ειρήνη! Να σου κάνω μια ερώτηση; Πως αντέχεις και δεν τον πνίγεις στα φιλιά; Εμένα δεν θα μου είχε γλιτώσει! Σαν κοτοπουλάκι είναι! 🐥
 
Τελευταία επεξεργασία:
Καλημέρα Ειρήνη! Να σου κάνω μια ερώτηση; Πως αντέχεις και δεν τον πνίγεις στα φιλιά; Εμένα δεν θα μου είχε γλιτώσει! Σαν κοτοπουλάκι είναι! 🐥
Κάνω και τίποτα άλλο; 😁 Θα μείνω χωρίς δουλειά στο τέλος 😂
[automerge]1556883331[/automerge]
Καλησπέρα Ειρήνη! Τέλεια! Για τις ζεστές ημέρες ένα δροσερό αγγούρι είναι ότι πρέπει! Μπράβο! 😉:)👍
Κι εγώ είδα ότι πίνει λίγο περισσότερο νεράκι τώρα με τη ζέστη.. Αλλά με το μπάνιο ακόμα δε τα βρήκαμε 😬
 
Back
Top