Γενικά Ο Mickey (parrotlet)

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ζιζι
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Ακροβατική επίδειξη ομορφιάς.
😍
Μάλλον απόπειρα αυτοκτονίας 😁
Σήμερα για πρώτη φορά τον ξαναπλησιασε η μικρή με ειρηνικό σκοπό. Αυτός ο "χαλβάς" αμέσως ανέβασε τροφουλα και την τάισε. Αφού την τάισε, αρχίζει αυτή να τσιριζει και τρέχει αυτός στο σταντ. Η μαντάμ πήγε καρφί στον Σαχαμπ για να πάρει και από εκεί κανένα φιλάκι. Ο Μίκυ από τα νεύρα του άρχισε να πηγαινοέρχεται πάνω στο σταντ και στο τέλος κρεμάστηκε 😂

Δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται να έχει δύο κουκλους παρροτλετακους, να τους τρέχει όλη την ημέρα και να μην θέλει κανέναν από τους δύο! Επιστήμη είναι αυτό, τελείωσε!

IMG_20190904_112828_9__1567682422_29680.webp
Μερικά δευτερόλεπτα πριν από τα δύο λεπτά ευτυχίας που εζησε το ποντικάκι μου 😂
 
Ο Λίνκ και η Ίνα ήρθαν να γνωριστούν με τον Μίκυ
😍 Αχου ωραία συνάντηση 😂
Να σου πω, και στη δική σας περίπτωση η μικρή έχει το πάνω χέρι; Διστακτικό τον βλέπω τον λεβέντη.
 
😍 Αχου ωραία συνάντηση 😂
Να σου πω, και στη δική σας περίπτωση η μικρή έχει το πάνω χέρι; Διστακτικό τον βλέπω τον λεβέντη.

Για να μην βγούμε όφφ τόπικ ανεβαίνει βίντεο που θα το βάλω σε λίγο σε δικό μου θέμα
 
Πλάκα πλάκα ένα ούζο τώρα είναι ότι πρέπει. Κουκλια και τα δύο.
Στην Τουρκία Κυριακή και yeni rakı πάνε μαζί 😁 και τα τουρκόπουλά μου κρατάνε τις παραδόσεις 😀

Σε ευχαριστώ πολύ 🙂
 
Ζήλεψε κι ο άλλος και έγινε γκριζακος;
Βλέπω τη φωτογραφία με ήλιο και δε διακρίνω καθαρά :)
2 Μίκυ βλέπω :)
Και εγω στην αρχη κολλησα αλλα μετα ειδα το μπλε μαγουλακι!
Εγώ πάλι τους βλέπω και τους δύο γαλάζιους 🙄 μάλλον φταίει ο φωτισμός!
Πάντως και του Σαχαμπ η πλατουλα γκρι είναι αλλά πολύ πιο ανοιχτή από του Μίκυ που είναι σχεδόν μαύρη.
 
Ο μπεμπουλης μου άρχισε να μιλάει 🤩
Πρώτη φορά πριν λίγες μέρες και πάλι σήμερα. Φυσικά άρχισε με μια διαταγή : "κάτω κάτσε κάτω". Με όποιον δάσκαλο καθίσεις... 🙄😏
 
Ο μπεμπουλης μου άρχισε να μιλάει 🤩
Πρώτη φορά πριν λίγες μέρες και πάλι σήμερα. Φυσικά άρχισε με μια διαταγή : "κάτω κάτσε κάτω". Με όποιον δάσκαλο καθίσεις... 🙄😏
Πως το καταφέρνετε. Ασχολούμαι όλοι μέρα μαζί του και δεν κάνει τίποτα;
 
Back
Top