Αναπαραγωγή H αναπαραγωγη των budgies μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης evans
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Παιδιά πραγματικά ζητάω συγνώμη αλλά το θέμα έχει κρατήσει παρά πολύ!
Έλεος δηλαδή.
Και πιο το προβλημα σου φιλε; Αναπαραγωγη δειχνω και τα σταδια της αν εσενα δεν σου αρεσει μην παρακολουθεις το θεμα μπορει να κρατησει οσο θελει... Και σε παρακαλω μην ξανακανεις τετοια παρατηρηση σε μενα... Εγω ζηταω βοηθεια απο εδω γι αυτο υπαρχουν τα θεματα
 
Παιδιά πραγματικά ζητάω συγνώμη αλλά το θέμα έχει κρατήσει παρά πολύ!
Έλεος δηλαδή.
Εγώ τώρα πραγματικά έχω απορία... εσένα τι σε πειράζει; Ερχόμαστε στον δικό σου υπολογιστή να γράψουμε και σε ενοχλούμε; τι άλλο θα ακούσουμε
306.gif
 
Σημερα βγηκε και το τριτο μικρο!Η φωλια βγηκε το μικρο μαλλον θηλυκο ( το μεγαλο πηγε να καβαλικεψει το μικροτερο γι αυτο υποθετω θηλ.)Τον αρσενικο να τον βαλω με τη μανα τους τωρα; Ειναι με χωρισμα η μανα απο τα μικρα.
rsz_20150731_115618.webp
rsz_20150731_115716.webp
Οπως βλεπεται το μεγαλο ειναι σε ολες τις φωτο πανω στο χερι μου ειναι κολλημενο μολις ανεβει κανεις αμαν να το κατεβασεις εκτος αν δει το φιογκακι το κρεμαστο τις πρωτης φωτο τοτε σε παραταει και κρεμεται απο το φιογκο προσπαθωντας να το λυσει ειναι το αγαπημενο του παιχνιδι. Το πιο μικρο ομως ειναι αυτο που μοιαζει πιο πολυ με budgie γιατι οπως βλεπεται η μανα φροντισε για τα αλλα δυο μικρα οπως φαινεται πανω στις φωτο
 
Eφοσον τα μικρα τρωνε μονα τους οπως ειδα εβαλα τον πατερα μαζι με τη μανα και τωρα προσπαθουν να αναβιωσουν τον ερωτα τους😛 σε λιγο καιρο τα μικρα θα πρεπει τα μικρα να μετακομισουν να δω που θα τα βαλω🙄 μεχρι να τα δωσω μια ζευγαρωστρα καλη ειναι νομιζω.
Να σου ζησουν γλυκυτατοι γλομποι 🙂
Ευχαριστω 👍 Μιραντα. Οι γλομποι που κολλανε; Μηπως επειδη λαμπουν :D;
 
Back
Top