Αναπαραγωγή Απορίες για το ζευγάρωμα των κοκατίλ μου

Απο την γεννα του το μωρο εχει γεματο προλοβο. Το οτι φωναζει σημαινει οτι ζηταει φαγητο και προφανως του δινουνε. Μην ξεχαστεις τωρα και δωσεις μαρουλακι γιατι θα χουν διαρροια και μπορει να χασεις το μωρο.Αυγοτ ωρα καθε μερα. Καλη συνεχεια..
 
Να σου ζησει Αγγελε, παντα γερο να'ναι!:Dφτου φτου φτου! Με το καλο και τα υπολοιπα! 🙂
 
Καλή αρχή, Καλορίζικο Άγγελε, καλή συνέχεια, με καλό και τα υπόλοιπα αυγουλάκια - πουλάκια!
 
Να σου ζησει Αγγελε το μικρουλι!Φτου φτου!
Με το καλο κ τα υπολοιπα! 🙂
 
Να σου ζησει Αγγελε το μωρακι. Ειναι μια γλυκα. Γρηγορα νε ερθουν και τα υπολοιπα αδερφακια.Αργοτερα θα φανει και το τσουλουφακι ε;
 
τωρα στεγνωσε και ειναι ακομα πιο ομορφο!
... Μηπως τα ποδια του ειναι πολυ ανοιχτα; 😕
 

Συνημμένα

  • xnoydompa.webp
    xnoydompa.webp
    59,7 KB · Προβολές: 121
Οντως ειναι πολυ ομορφο, σαν μπαλιτσα ειναι τωρα:DΓια τα ποδια δεν ξερω να σου πω. Κι εμενα τα Lovebirds μου οταν ειχαν γεννηθει ειχαν πολυ ανοιχτα ποδια. Τωρα δεν ξερω για σενα.. Μπορει να μην στηριζεται ακομα καλα. Για καλο και για καλο και για κακο να προσθετεις καθε μερα λιγο πριονιδι να μπορει να στηριζεται καλυτερα.
 
βαζω αλλα οι γονεις αφηνουν οσο βλεπετε στη μερια με τα αυγα και το αλλο το βαζουν στην αλλη μερια, σημερα ειχαν βαλει στην ακρη και ενα αυγο.. Το ξανα εβαλα στη θεση του και τωρα το κλωσανε και αυτο...
 
να σου ζησει η..."χνουδομπαλιτσα σου"😛
με το καλο κ τα υπολοιπα..:D!
 
Τι κουκλάκι είναι αυτό? Σκόρδα του! Να σου ζήσει Άγγελε! Άντε με το καλό και τ' άλλα τέσσερα!
 
τα κουκλια ειναι πλεον δυο... Βιαστικα ειναι.. Και τα δυο πριν την ωρα τους βγηκαν απο το αυγο!
 
Φαντάζομαι την χαρά σου!:D Οταν θα γεμίσει η φωλιά, θα μοιάζουν σας μικρά πον πον! Να σου ζησουν και πάλι! Μη ξεχνας να μοιράζεσαι την χαρά σου μαζί μας! Ετσι και αλλιως είναι χάρμα οφθαλμών!
 
μεγαλη χαρα! Εχω τρεις φωτο... φενετε και προλοβος του ενος που εχει φαγητο μεσα... Το βγαζω και το βλεπω αν ειναι ταϊσμενο.. Μεχρι στιγμης ταϊζουν κανονικα...
 
Back
Top