Αναπαραγωγή Η αναπαραγωγη των κονουρων μου 2014

Σπιτιιι επιτελουυυς!

500€ κοστίζει το πουλι και αλλα 75€ τα μεταφορικά μου το σύστησε γνωστός... Τι να πω κι αυτος απαταιωνας;
Αν θες μπες κι δεστον λέγεται Χρήστος Πολυχρονίδης και εχει και μια μικρή ομάδα στο φβ που λέγεται PAPAGALOMANIA αν θες δεστον κι εσυ!
 
Δεν ειδα καπου τα πουλια του, εγκαταστασεις, ζευγαρια, μωρα κτλ ουτε εχει καμια πληροφορια για την εκτροφη του. Κατι φωτογραφιες με πειρατες ειδα και παπαγαλους στον ωμο. 😎
 
Πατά την ομάδα PAPAGALOMANIA ΕΧΕΙ την εκτροφή του τα μωρά και γονείς στην φωλιά κλπ εχει και μιαβκλωσσομηχανη αλλα δεν την χρησιμοποιεί γιατι λέει δεν βγαίνουν υγιή τα πουκια
 
Οκ, βρηκα τις φωτο που λες. 😉 Τα μωρα πως μεγαλωνουν και ποτε τα παιρνει απο τη φωλια;
 
Τα μωρά μεγαλώνουν με τους γονεις και στις 25 περίπου μέρες τα παίρνει και τα ταΐζει στο χερι!
Πως σου φαίνεται;
Επισης ςρχει η λύση για εναν απο Αγγλία με 500€ με χαρτιά DNA κλπ κι αλλη μια ενας γνωστός εχει φέρει απο Ολλανδία μωρά 4 μηνών ημέρα ταισμενα στο χερι με ολα χαρτιά DNA κλπ στα 700€
 
Τα μωρά μεγαλώνουν με τους γονεις και στις 25 περίπου μέρες τα παίρνει και τα ταΐζει στο χερι!
Πως σου φαίνεται;
Επισης ςρχει η λύση για εναν απο Αγγλία με 500€ με χαρτιά DNA κλπ κι αλλη μια ενας γνωστός εχει φέρει απο Ολλανδία μωρά 4 μηνών ημέρα ταισμενα στο χερι με ολα χαρτιά DNA κλπ στα 700€

Δεν μου φαινεται τιποτα μιας και δεν εχω ψαξει εγω ο ιδιος. Αντε σταματα τα οφ τοπικ στο θεμα των υπεροχων μωρων σου που σου χαρισαν αυτη τη μοναδικη εμπειρια. :) Και βαλε επιτελους φωτογραφιες να τα δουμε. 😡
 
Κάπου πρέπει να τα γράψω κι εγω χαχχα
Θα ανεβάσω φωτογραφίες το υπόσχομαι τα κουκλια μου με το πως ειναι τωρα
Αύριο θα έχω το χαρνες το πρωί και ελπιζω να το φορέσει
Ποτε θα απογαλακτιστουν;
Ειναι 2 μηνών ο μεγάλος περιππυ
 
Θα απογαλακτιστουν οταν ερθει η ωρα τους. Αν τα παρεις/πηρες απο το κλουβι των γονιων και για οσο μα οσο σου ζητουν φαγητο στο στομα δωστους. 😉
 
Τα μωρά θα πάνε φαντάροι κι εμείς ακόμα περιμένουμε να δούμε φωτογραφίες...
 
Με πιάνει το παράπονο βρε παιδί μου, γιατί είναι απλό. Όταν κάποιος σε θεωρεί αρκετά ευαίσθητο ώστε να σου απευθύνεται επί μακρόν επειγόντως και να είναι σίγουρος πως εσύ θα απαντήσεις και φυσικά να το κάνεις... Πως δεν μπορεί να σκεφτεί ότι θα είσαι αρκετά ευαίσθητος και μετά να μάθεις την εξέλιξη @betaras1966 ;
 
Back
Top