Ασθένειες Πρόβλημα με κοιλιά καναρινιού

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης eva vrs
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Μήπως αυτό "τα σκοτώνει όλα".. είναι τελικά κακό?
Ανα γειά σου Γιάννη είναι ένα πράγμα σαν τα σκουλήκια...υπάρχουν μέσα τους κ αν στρεσαριστουν εμφανίζονται... Μου είπε πως το παθε που τον έπιανα πολύ καιρό για να του βάζω επιθολ... Το παθε απο στρες δηλ οχι απο κάτι άλλο, αλλά τέλος πάντων θα πιει το φάρμακο κ όλα καλά.
 
Πολύ καλά νέα! Εύχομαι και ο Νούνης τώρα να τα πάει τέλεια! Καλή συνέχεια στην θεραπεία!
Γενικά ο Πούκης πως είναι τώρα; Είναι πιο δραστήριος; Η κοιλιά του έχει ακόμα μελανά σημεία;
 
.. Καλημέρα καλά παιδάκια.. Είμαι σε ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω πως επιτελους βγήκαμε νικητές απο αυτήν την ιστορία... Επιτέλους επιτέλους είμαστε πια καθαροί απο τα κοκκιδια.. Κάναμε ξανά σήμερα εξέταση... Θα του βάλω για λίγες μέρες ένα βιταμινουχο και μετά απο αυτό αρχίζουμε καλή διατροφή! Να είστε καλά παιδια όλοι μα όλοι και τα φιλαράκια σας μαζί γιατί σαν την υγεία δεν έχει, σας ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια που μου δώσατε, που με αντεξατε και που ήσασταν δίπλα μου! Να είστε καλά! 🙂
 
Πολύ καλά νέα! Καλή συνέχεια λοιπόν, μακάρι να μην σου παρουσιάσουν κανένα άλλο πρόβλημα στην πορεία της ζωής τους!
Μακάρι Γιώργο μου, σ'ευχαριστώ πάρα πολύ! 🙂
 
Back
Top