Γενικά Άρρωστο παπαγαλάκι σε πετ σοπ

@MARY58 περιμένω να φύγει ο άντρας μου Για να τον βγάλω 🙊🙊🙊 σήμερα κλείσαμε ένα μήνα μαζί και ακόμη δεν έχει καταλάβει ότι πήρα παπαγάλο 🙄🤣
Δεν έχει καταλάβει ότι είναι παπαγάλος ή δεν έχει αντιληφθεί την ύπαρξη του🤯
 
@meniam δεν έχει καταλάβει τίποτα απ' τα δύο 😛🤣 τ απεχθάνεται τόσο που ούτε καταλάθος δεν θέλει να τα κοιτάει 😏🤣 εδω πέρσυ όταν πήρα τα γκουλντιαν με ρώτησε ενάμιση μηνα μετά (τότε τα πρόσεξε) γιατί πήρα κι άλλα πουλιά..και του είπα "μα δεν πήρα άλλα,είναι αυτα που είχαν γεννησει τα καναρίνια μου "🙄🙄
 
πέρσυ όταν πήρα τα γκουλντιαν με ρώτησε ενάμιση μηνα μετά (τότε τα πρόσεξε) γιατί πήρα κι άλλα πουλιά..και του είπα "μα δεν πήρα άλλα,είναι αυτα που είχαν γεννησει τα καναρίνια μου "🙄🙄

Όταν πάρει χαμπάρι το πάροτλετ πες του ότι το γέννησαν τα περσινά καναρίνια (τα γκούλντιαν). Αχαχα! 🤣

Μακάρι να μπορούσα να τα ξεφυτρώνω κι εγώ έτσι. Έχω αγαπήσει ένα-δυο κοκατού στο καταφύγιο αλλά ποια να πω ότι τα γέννησε που εμένα ξέρει τα βασικά.
 
@Φοίβος πιο κοντά στα κοκατου είναι καμιά κότα αυγοπαραγωγης 😛🤣 η αλήθεια είναι ότι γενικά είναι πάρα πολύ παρατηρητικός,αυτά όμως επειδή δεν τα θέλει καθόλου δεν τα κοιτάει ούτε Καταλαθος🤣
[automerge]1663706394[/automerge]
@meniam εδώ είχα 5 μέρες ένα κοράκι στο σπίτι για νοσηλεια και δεν το πήρε πρέφα γιατί το έκρυβα🤣
 
@marapo κάτσε να δεις τώρα που θα σκάσουν τα γκουλντιαν τι έχει να γίνει με τις τσιριδες των μωρών 🤣
[automerge]1664103488[/automerge]
"Εντωμεταξύ εδώ πέρα ούτε να λιαστουμε χωρίς παπαράτσι δεν μπορούμε .. Μ έχει πεθάνει στις φωτό η παλαβή "
 

Συνημμένα

  • IMG_20220925_135707.webp
    IMG_20220925_135707.webp
    36,5 KB · Προβολές: 33
@Niva99 εννοείται αφού αλλιώς πέφτει μπροστά ,δεν μπορεί να στηριχτεί 😅 γι αυτό φαίνεται μονίμως ξαπλωμένος ! Στο κλουβί μόνο αν πιάνει με το ένα πόδι στο πλάι στο κάγκελο μπορεί να είναι όρθιος,αλλιώς πάει σαν σκουληκακι με το ράμφος 😅
 
@Irene chatzimichail ομορφαίνει κ άλλο το ζελεδακι. Να δεις πού κ ο άντρα σου θα πέσει στα δίχτυα του όπως όλοι εμείς. Πρόεδρο στο φαν κλαμπ του, τον βλέπω!. Μην το υποτιμάς το ζελεδακι. Είναι παμπόνηρο. 😍
Ακόμα κ το πτέρωμα του τι ωραίο που έχει γίνει σε σχέση με το τι ήταν. 😍
 
@MARY58 δυστυχώς δεν υπάρχει πιθανότητα ούτε 1% ο άντρας μου να συμπαθήσει πουλάκι,ούτε καταλάθος ν ακουμπήσει έστω ένα πούπουλο ,αηδιάζει. 🤷‍♀️ Είδες πως μεγάλωσε η ουριτσα του;;;; Σήμερα θα τον ζυγισω να δούμε που είμαστε 😅🥰
 
Του δίνω και φονιο που είναι ότι καλύτερο για τα κοκκιδια ♥️
Αυτος ειναι ενας μυθος του marketing...δεν εχει αποδειχθει με κανεναν τροπο οτι το fonio επιδρα στα κοκκιδια.
 
Καλησπέρα παιδιά ! Σήμερα Μ έδωσε τα πρώτα φιλάκια 🤣♥️
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Back
Top