Αναπαραγωγή Αναπαραγωγή 2015 για τα φλώρια

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης atreas
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
αυτό το χώρο έχω ετοιμάσει για τα φλώρια μου
Έξω είναι υγρασία έχει δεν θα έχει λίγο;
Ανδρέα, να μου επιτρέψεις αλλά αυτές δεν είναι συνθήκες για να διατηρεί κάποιος πουλιά. Δεν σε κρίνω, εύχομαι μόνο να μην επιστρέψεις σε μερικές ημέρες για να μας πεις ότι είναι άρρωστα, γιατί εγώ προσωπικά θα βρεθώ σε δύσκολη θέση αν χρειαστεί να σε βοηθήσω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stfns
Σεβαστή η άποψη του καθενος. Εκτός από λίγη σκουριά που έχουν πετάξει στις ματισιες από θέμα καθαριότητας είναι αψογα. Στο τέλος τις αναπαραγωγής έχω σκοπό να τα βάψω όλα άλλωστε θέλει χρόνο να βαφτούν 30 κλουβια. Τα κλουβια απολύμενονται συχνα
 
Το πρόβλημα δεν είναι η σκουριά σε μερικά κάγκελα. Το πρόβλημα είναι ότι δεν αντιλαμβάνεσαι την έννοια της φροντίδας. Ο συγκεκριμένος χώρος, σε συνδυασμό με την υγρασία, σε συνδυασμό με ανοιχτές ταιστρες που βρίσκονται εκτεθειμένες στα στοιχεία της φύσης και στο χρώμα που έχουν αποκτήσει από την πλημμελή καθαριότητα και ένα σωρό άλλα πράγματα, με κάνουν να πιστεύω ότι το επόμενο μήνυμά σου θα δημοσιευθεί στο φόρουμ των ασθενειών.
 
μας δουλευεις; Που τα ειδες ολα αυτα;το χωρο τον διμιουργισα αποκλιστικα για να φιλοξενισουν τα πουλια μου. Οι ταιστρες ειναι πλυμενες στο πλιντιριο απλα με το χρονο εχουν αλλαξει χρωμα. Δλδ αυτοι που κανουν εξωτερικι εκτροφη δεν εχουν υγρασια;τα κλαδακια μεσα ειναι καινουρια. Τι δεν σας αρεσει στο χωρο;
 
Ανδρέα απόψεις λέμε... καμιά φορά αυτά που διαβάζουμε δεν μας αρέσουν. Αλλά αν το καλοσκεφτείς για καλύτερο τρόπο διαβίωσης των φίλων μας μιλάμε. Εχθρός του καλού πάντα το καλύτερο...
Αν δε βαρεθείς και πριν βάλεις μέσα τα φιλαράκια σου... ένα πέρασμα με spray χρώματος (λευκό) θα τα κάνει "καινούργια".
Η υγρασία υπάρχει στην ατμόσφαιρα... απλά η κατάσταση επιδεινώνεται αν είναι εντελώς εκτεθειμένα στις καιρικές συνθήκες.
 
ενταξει κατανοητό για την σκουριά αλλα για ολα τα αλλα δεν συμφωνώ. Δεκτο ο καθενας λεει τις αποψεις του. Ο χωρος μονο απο μια πλευρα ειναι ανοιχτος και αυτος εχει καλυφτει με δίχτι σκιασης
 
ενταξει κατανοητό για την σκουριά αλλα για ολα τα αλλα δεν συμφωνώ. Δεκτο ο καθενας λεει τις αποψεις του. Ο χωρος μονο απο μια πλευρα ειναι ανοιχτος και αυτος εχει καλυφτει με δίχτι σκιασης
Θα ήθελες τις γνώμες μας για να το βελτιώσεις... Να γίνει καλύτερο για τα πουλιά, ομορφότερο στο "μάτι" χωρίς πολλά έξοδα;...
 
δεν ειπα οτι δεν δεχομαι γνωμες. Απλα ειπώθηκαν τοσα αρνητικα απο μια φοτο που λογο μεγεθους δεν μπορει να διμοσιευτει σε καλη ποιότητα στο φορουμ
 
Ανδρέα βάλε μια πιο μακρινή φωτογραφία γιατί όντως ο χώρος φαίνεται κάπως κλειστός, σαν φωταγωγός ας πούμε. Ίσως γι' αυτό δημιουργεί αυτές τις εντυπώσεις.
 
Ανδρέα βάλε μια πιο μακρινή φωτογραφία γιατί όντως ο χώρος φαίνεται κάπως κλειστός, σαν φωταγωγός ας πούμε. Ίσως γι' αυτό δημιουργεί αυτές τις εντυπώσεις.
η φοτο ειναι πολυ καλη απλα δεν μπορω να την ανεβασω λογο του μεγεθους της. Γι αυτο την εχω επεξεργαστει
 
Back
Top