Ασθένειες Κοκκίδια στο πάροτλετ μου τον Τζιμάκο

Για Αθήνα (απλά υπενθυμίζω) ότι υπάρχει ένα κέντρο για εξέταση και καλλιέργεια κουτσουλιάς.

Είχα πάει το Σπύρο και την έδωσε ολόφρεσκη.

Εδώ

Τιμη Γιωργο;
 
Τιμη Γιωργο;
Δεν είχα μετρητά, μου είπε θα μου πει πως θα πληρώσω τηλεφωνικά, μιλήσαμε να μου πει αποτελέσματα και το είχε ξεχάσει... Αλλά νομίζω ελάχιστα θέλουν.. Κάτω από 10€..
Στην αρχή κάνεις μια αίτηση και γράφει πόσο κοστίζει.
 
Τι κάνει Βάσω ο μικρός; Τελειώσατε με τις θεραπείες;
Ναι Εύα μου. Με την μια για κοκκιδια, από Τρίτη θα ξεκινήσω την δεύτερη για τριχομοναδες 🙂😘
[automerge]1563018528[/automerge]
IMG_20190713_144344-768x1365.webpΜετά την θεραπεία ένα καλό κ χρωματιστό γευμα😘IMG_20190713_144341-768x1365.webpIMG_20190713_144344-768x1365.webp
 
Για Αθήνα (απλά υπενθυμίζω) ότι υπάρχει ένα κέντρο για εξέταση και καλλιέργεια κουτσουλιάς.

Είχα πάει το Σπύρο και την έδωσε ολόφρεσκη.
Εδώ

ουφ! 🙄 Έψαξα πολύ μέχρι να βρω σε ποιο θέμα, είχε δώσει ποιος αυτή την απάντηση!

Τηλεφώνησα στο Κέντρο Κτηνιατρικών Ιδρυμάτων Αθηνών
όλες οι τηλεφωνικές γραμμές ήταν κατειλημμένες για ''ώρες''. Τελικά κάποτε το σήκωσε κάποιος, ο οποίος ρώτησε τι εξετάσεις θέλω να κάνουν και όταν του είπα πως πρόκειται για δυο πουλάκια μου απάντησε πως...
- Εδώ κάνουμε εξετάσεις σε πολλά πουλιά-εκτροφές πχ κότες και όχι σ΄ένα δυο... Να ρωτήστε τον κτηνίατρο σας ώστε να σας κατευθύνει που ν΄απευθυνθείτε μου απάντησε (ευγενικά)... (μπορεί να ήταν λάθος μου, αλλά δεν ''άνοιξα'' μαζί του συζήτηση πως ''γνωρίζω'' ότι έχουν γίνει εξετάσεις και σε 1-2 πουλιά)
 
Τηλεφώνησα στο Κέντρο Κτηνιατρικών Ιδρυμάτων Αθηνών
Σίσσυ, αν δεν είναι μεγάλος κόπος, ενημέρωσε σε παρακαλώ και την παρουσίαση. Είναι χρήσιμο το μήνυμά σου.
 
Καλησπέρα Βάσω! Διαβάζοντας την αρχή της συζήτησης, στενοχωρήθηκα για τον Jim και για την αγωνία και την απελπισία σου. Ωστόσο, με την ανάγνωση των τελευταίων δύο σελίδων χάρηκα πάρα πολύ για την επιτυχή θεραπεία και την αποκατάσταση της υγείας του! Πολλά μπράβο! Καλή σας συνέχεια, χωρίς δυσάρεστα! 🙌
 
Καλησπέρα Βάσω! Διαβάζοντας την αρχή της συζήτησης, στενοχωρήθηκα για τον Jim και για την αγωνία και την απελπισία σου. Ωστόσο, με την ανάγνωση των τελευταίων δύο σελίδων χάρηκα πάρα πολύ για την επιτυχή θεραπεία και την αποκατάσταση της υγείας του! Πολλά μπράβο! Καλή σας συνέχεια, χωρίς δυσάρεστα! 🙌
Ευχαριστούμε Αμβρόσιε καταλαβαίνεις πως ένιωσα; έχω πάρει μεγάλο φόβο μετά το λοβακι...
 
Back
Top